Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psí doplňky >> 

Jak si udržet bednu psa Cool

Psí přepravky může pomocipsa naučit disciplíně a nabízí bezpečné místo pro psa ustoupit do . Pokud musíte nechat svého psa v jeho bedně , je nutné, aby jste vždy opustit bednu na místo, kde váš pes může zůstat v chladu a příjemnou teplotu . Jak si udržetkleci v pohodě , bude záviset na typu přepravky ,plemeno psa , a zdroje, které mohou mít už po ruce . Věci, které budete potřebovat
kleci
Cotton listů ( volitelně )
Fan ( volitelný )
přístup k Internetu ( volitelné )
Zobrazit další instrukce
1

Umístěte bednu v místě dle Vašeho domova , kde může přijít do přímého kontaktu s chladný vánek . To nebude nutné v zimních měsících . Přijatelné lokality by mohly zahrnovat základnu při otevřeném okně nebo v přední části průvan dveřmi .
2

Odstraňte všechny kryty , které mohou být na vnější straně bedny , aby pro maximální proudění vzduchu do a přes bednu . Odstraňte všechny těžké postelí nebo přikrývky v bedně . Vraťte kryt na bedně s prodyšného materiálu , jako malé bavlněné prostěradlo .
3

Nainstalujte ventilátor kleci , které můžete najít v obchodech mazlíčka , nebo na internetu . Poskytnout svého psa s láhev s vodou s čerstvou vodou připojené k vnější straně dveří bedně , s hrdlem směrem dovnitř přepravky .

Copyright © www.421948.com