Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Psi >> Psí doplňky

Jak se staví gilotina dveře klece zvířat

gilotina dveří je definován jako dveře, které se posouvá nahoru a dolů . Dveře jsou často provozována kabelem připojeným k horní pohyblivé části dveří a vedeny přes kladky do polohy vně skříně zvířat. To umožňuje operátorovi pro otevření nebo zavření bez zadání pero . Dveře se skládá z několika jednoduchých dílů . To je více běžně používaný v komerčních chovných stanic nebo psích útulků než domácí majitelé domácích zvířat . Věci, které budete potřebovat
1/2-palec překližky
5/8-inch překližky
1/4-palce silný , 2 - palcová širokoúhlá žehlička
vrtačku klipart motorovou pilou
Lanové
řemenice
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Cut dveře gilotinu z kusu 1/2-inch překližky . Dveře by měla být alespoň 2 palce širší a 2 palce vyšší, než je otevírání dveří a CHS stěnou . Vyvrtejte otvor o 1/4-palce palce od vrcholu ve středu dveří .
2

Vytvořte skladeb pro gilotinou dveří . Řezané dva kusy 5/8-inch překližky 4 palce široké a dvakrát tak dlouhé jako výška dveří . Připojit tyto kousky překližky na každé straně otvoru dveří opouštět mezeru šířky kusu překližky výřezem pro dveře a navíc asi 1 /2 palce . Upevněte překližku na zeď s odpovídající zapínání na materiálu stěny . Jedná se o trať distanční .
3

Řezané dva kusy 1/4-palce tlusté, 2 - palcová širokoúhlá žehličky na stejnou délku jako koleje rozpěrkami . Vyvrtejte otvory pro šrouby na ploché oceli každých 12 cm. Připojit ploché oceli na trať rozpěrek svnitřní okraj se prodlužuje o dva centimetry za okraj stopy rozpěrky . To vytváří dráhu pro gilotinou dveří .
4

Drop dveře na místě od začátku . Není-li vůle mezi horní části trati a strop ,dveře mohou být umístěny před závěrečným ploché železné části dráhy je instalován .
5

uvázat lano nebo kabel do otvor v horní části dveří . Protáhněte kabel řemenice připojené ke stěně nebo stropu přímo nad středem dveří . Druhý konec kabelu se vztahuje i na vnější straně CHS pera . Dvířka pak lze ovládat tahem za kabel ke zvýšení dveře a uvolnění kabelu snížit dveře .

Copyright © cs.xzhbc.com