Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Psi >> Výcvik psa

Jak si vyrobit svého psa Není Pee v jeho posteli

Obecně platí, že psi nechtějí půdní jejich spánku oblastech . Někdy , nicméně , zdravotní problémy , úzkost a stres může vést jim rozvíjet tento zvyk . Pes, který je špatně housetrained může močit ve své posteli kvůli neschopnosti " držet se " po dlouhou dobu . To může býtpřípad pro psy , které jsou omezeny na bedně po celé hodiny v době, stejně . Je tonehygienické a nezdravé zvyk , že je těžké pro vás i vašeho psa zabývat. Udělej si laskavost a problém vyřešit . Věci, které budete potřebovat
pamlsky
Zobrazit další instrukce
přijmout preventivní opatření
1

Vezměte svého psa k veterináři , než začnete dělat něco jiného . Psi, kteří močit v posteli může mít zdravotní problém, který je příčinou chování . Buďte obzvláště vědom této možnosti , pokud váš pes byl spolehlivě housetrained a teprve nedávno začal s havárií v domě .
2

Nechte svého psa venku častěji během dne a v noci . Pokud se budete držet svého psa v kleci , když nejste doma , požádejte přítele nebo člena rodiny se zastavit jednou nebo dvakrát , aby váš pes možnost protáhnout své nohy a dělat svou činnost . Pronájem psa chodec , pokud potřebujete . Nastavení budíku a nechat svého psa před jednou v noci , dokud se nezastaví močení v jeho posteli .
3

Pozorujte svého psa, aby zjistil, jestli stres nebo úzkost způsobuje , že na záchod ve své posteli . Tam mohou být zvuky, které jsou děsivé to , nebo to může být váhají jít ven kvůli špatnému počasí . Chronický stres může způsobit váš pes močit ve své posteli , stejně tak, promluvte si se svým veterinářem , nebo najmout trenéra , zda se jedná o tento případ .
Výchova
4

Dejte si psa na pravidelné krmení plánu regulovat své močového měchýře a střev pohyby . Vždy nechte svého psa venku půl hodiny až hodinu po jídle nebo pití .
5

Poslat svého psa ven dělat svou činnost předtím, než jdete do postele . Udělat tuto část vašeho spaním rutiny . Později , aby váš pes jít ven , tím méně času má držet svůj močový měchýř a tím méně je pravděpodobné , že bude močit to jeho postel .
6

Chvalte váš pes pokaždé, když to dělá jeho podnikání mimo . To ukazuje, že , že jste rádi, když se uvolňuje sám ve dvoře , spíše než v domě . Podpořte svou chválu se léčit , pokud váš pes přijde zpět do domu .
7

přerušení svého psa , pokud ji chytit při činu močení to jeho postel . Tleskání , snap neboslovo " ne! " bude mít svého psa pozornost . Když se ukáže na vás , klidně si ji ven a dát mu šanci dokončit močení ve dvoře .
8

Odměňte svého psa , pokud to dokončit svou činnost mimo . Použijte chválu a psa léčit , aby mu sdělil , že udělal správnou věc . To vám pomůže naučit svého psa přesně tam, kde ji chcete jít . Pokud si prostě potrestat svého psa na močení ve své posteli , učíte se , co nedělat , aniž by to alternativu . Nechť váš pes vědět, kdy to udělal dobrou věc a učinil , abys byla šťastná .

Copyright © cs.xzhbc.com