Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Výcvik psa >> 

Jak vycvičit psy na pomoc lidem se zdravotním postižením

Výcvik služebních psů , které vám pomohou osob se zdravotním postižením jezajímavý koncept . Pokud máte rádi psy , jsou kvalifikovaní na jejich vzdělávání a hledají způsob, jak pomoci těm, s tělesným postižením , může to býtskvělý způsob, jak pro vás , aby dobrovolně svůj čas . Školení a služebního psa vyžaduje zdroje , jako je čas a trpělivost a peníze na dům a krmit psa , když je ve vaší péči . Pečlivé uspořádání vašich tréninkových metod pro Američany se zdravotním postižením zákona ( ADA ) definice služebního psa jedůležitou součástí výcviku . Pokyny dovolená 1

Vyberte si psa s dobrým a dokonce i temperamentem . Smiř se s tímto psem pro asi dva týdny předtím, než začnete jakýkoliv druh výcviku . Mějte knihu s poznámkami na psa --- například , jakpes reaguje na cizím , jakpes reaguje na jednoduché povely a jak dobřepes respektuje autoritu.
2

Vezměte psa poslušnosti tříd nebo trénovat psa v poslušnosti sami . Zkontrolujte všechny poslušnost kroky a příkazy , a to i v případě, že pes je již plně vyškoleni --- to je nezbytné pro vodicí psy , aby okamžitě a dobře reagovat na všechny příkazy . Vést záznamy o pozitivní míry odezvy psy k příkazům . Pomoc Psi International ( ADI ) pokyny vyžadují, aby psi poslouchají rozkaz, 90 % času , ať už veřejné nebo soukromé .
3

Zjistěte, jaké úkoly jste výcviku služebního psa dokončit . Cvičit psa ke splnění této potřeby . Mohlo by to být něco tak jednoduchého jako okouzlující něco, kdyžmajitel psa konkrétně říká . Přečtěte si pokyny ADA pro definici služebních psů . Podle internetových stránek služby Dawgs.org ,ADA vyžaduje, abyslužební pes schopen plnit jeden úkol nezbytné pro osobu se zdravotním postižením , aby mohly být považovány zaslužební pes .
4

Výzkum místní služby Pes ve výcviku ( SDIT ) zákony --- mohou některé státy nemají jeden --- určit, co je vhodné v průběhu služby výcviku psa ve vaší oblasti . Přiveďte psa místních SDIT schválen míst a aklimatizovat se na veřejném prostředí .
5

Otestujte psa ve veřejném prostoru . Příkaz psa k výkonu služby , pro které byl vyškolen . Tento postup opakujte , dokud se pes může provést požadovaný úkol bez váhání či odporu . Najít místní agenturu, která odpovídá služebních psů se zdravotním postižením a přechod na psa, jste cvičil do péče agentury .

Copyright © www.421948.com