Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Výcvik psa >> 

Výmarský ohař Puppy Školení

Známý pro své stříbřité kabáty a modrýma očima , Výmarský ohař štěňata rostou do velkých , vysoce - energetické psů . Zpočátku chováni k lovu velké zvěře v Německu ,plemeno je nyní považován zaptáka pes . Jejich rychlost , čich , chytrost a odvahu se jim žádoucí, aby lovci , a před dvěma vzorky byly přivezeny do Spojených států , by mohla pouze němečtí členové klubu koupit jeden . Jejich aristokratické pozadí vysvětluje jejich historii přísné chovu a výcviku . Temperament

Zatímco šťastný , milující a ochranné ,výmarský ohař mohou vyvinout problémy dominanci , které by měly být řešeny s pevnou a schopný trenér . Naučte psa , aby uznaly jeho majitele, který by měl nepochybně býtvůdce smečky . Majitelé , kteří nevyužijí silné vedení nad svými psy se dostanete do problémů , se psi budou neklidný , nervózní a tvrdohlaví . Prosazovat svá pravidla a musí být v souladu s chválou a trestu . Nebuďte líní . Pokudpes by neměl skákat na pult , nikdy ho nechal . Pokud udělá něco, co si zaslouží , chválit ho za to . Tito psi touží odpovědnost a jsou nejšťastnější, když mají za úkol provést . Štěňata, která obdrží řádné školení vyroste stabilní , klidné a užitečné pro dospělé Weimaraners .
Socializace

velká část Výmarský ohař tréninku závisí na socializaci . Ačkoli oni milují náročné aktivity a možnost hrát ,pes, který není socializovaný může být obranný nebo bojovný s jinými psy . Vzhledem k jejich silné lovecké zázemí , seznámit je s menšími domácími mazlíčky brzy , jak to přijde přirozeně k léčbě těchto zvířat jako kořist . Socializace s lidmi je stejně důležité . Weimaraners rád lidi a chtějí býtsoučástí rodiny . Tendence k úzkosti z odloučení z nich dělá velmi lpí na člověka a způsobuje jim se dostat přes - nadšený snadno . Psi s neléčenou úzkost z odloučení může být destruktivní . Nadšený štěně může být roztomilý , alesilný a úmyslný 75 liber lovecký pes jejiný příběh .
Cvičení

nezbytnou součástí Výmarský ohař péče je cvičení . Tyto vysoce výdrž psi budou měřit 23 až 27in. na ramena a vážíštíhlé a svalnaté 70-85libra . jako dospělí , a oni byli chováni pro rychlé spuštění . Žádné množství cvičení je příliš mnoho pro výmarského ohaře . Oni nemají , nicméně , dělat dobře teplo, chlad nebo samoty , takže se nemusíte nechat venku po dlouhou dobu . Chtějí být s rodinou . Vezměte si dlouhé procházky na vodítku nakrátko , jak nechat psa vedení můžete ho svéhlavý . Psi tohoto plemene mohou být nervózní a neurotický . Nejlepší způsob, jak uklidnit je, aby jejich práce . Bez dostatek pohybu , bude jejich zadržovaná energie , aby byly obtížné kontrolovat a těžké trénovat .
Příkazy

Naučte výmarských " sedni ", jako jeho první příkaz . Příkaz " sedni " , když vykonáno , obrubníky vzrušivost psa a ochotu skočit . Weimaraners , které nejsou zvyklé na bytí kolem malých dětí a starších lidí může srazit je dolů v overzealousness . Opět platí, že rozsáhlá socializace apříslušný trenér může eliminovat toto chování . Jak obecně touží a dychtivý potěšit ,plemeno se dobře, školení a triky , zvláště když motivovaný dárky a chválu . Mohou však ztratí fokus v rušné nebo rušivým situaci , a to až do trenéra , aby jim pod kontrolou . Weimaraners , které jsou postiženy nebo disciplinovaní příliš krutě se stane bojí a snaží se vyhnout školení .
Zdraví

Tito psi , často nazývané "šedé duchové ", jsou náchylné k nadýmání , který nastane, kdyžžaludek naplní se vzduchem a vytváří tlak na jiných orgánech . To je velmi vážná a může být smrtelná během několika hodin . Pes, který vystavuje příznaky nadýmání - oteklé břicho , suché zvedala , říhání , neklid , mělké a rychlé dýchání - je třeba vidět veterinární lékař okamžitě . Nafouknutí se lze vyhnout tím, že krmí psa více než jednou denně ( hlad na bázi nadšení může způsobit, že pes polykat vzduch ) a omezení výkonu před a po jídle a pití . Pes by měl být v klidu během jídla . Stejně jako u mnoha velkých a těžkých psů , to je také obyčejné pro Weimaraners k rozvoji dysplazie kyčelního kloubu s věkem . Průměrný pes tohoto plemene žije na 10 do 12 let .
Výmarský ohař Úspěch

úspěšně vyškoleni a socializované Výmarský ohař je přátelský , hravý a přítulný k lidem a ostatní zvířata . Výmarský ohař je klidný , poslušný avýborný hlídací pes . Pokud nechcete použít psa pro lov , bude ochota učit se nové dovednosti a triky . Crate školení je možné , ale příliš mnoho času v bedně budepes velmi nešťastný . Ve srovnání s jinými plemeny , tento pes může zabrat více času a pozornosti , a je nejšťastnější, když zahrnuta do činností . Vzhledem k jeho chování s vysokou údržby , nemůže být tou nejlepší volbou pro majitele psů poprvé , ale to daří s vysoce aktivní , výchovné společník .

Copyright © www.421948.com