Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Výcvik psa >> 

Jak housebreak tvrdohlavý štěně

vloupání štěňat může být dost těžké se psem , který si klade za cíl potěšit , ale pokud zjistíte, že se s tvrdohlavou štěně je snadné se dostat frustrovaný a ohromen. Dobrou zprávou je i tvrdohlavý štěňata mohou být čistotný , ale to bude trvat posun ve strategii a nějaké extra dohled od vás .
Co budete potřebovat
Dětské brány
zachází nebo hračky
< br > Vodítko (nepovinné)
Návod
1

uzavřete štěně na malé ploše , nejlépe s tvrdými podlahami . Pokud jste se již setkali s problémy, vloupání je třeba, aby štěně , kde můžete mít vždy pozor na něj , a je-li tato oblast má podlahy, které lze snadno čistit to bude váš život , že mnohem jednodušší. V kuchyni je obvykledobrou volbou ; postavit dítě brány , a ujistěte se, že budete pohybovat štěně jídlo a vodu , kde lze získat na ně.
2

Sledujte štěně za všech okolností. U psů, kteří bojují s vloupání , že je to velmi důležité, aby jste je chytit při samotném aktu , který má nehodu , a to vyžaduje téměř neustálý dohled . Když vidíte její squatting , okamžitě řekl : "Ne! " a vzít ji ven .
3

najít motivaci , který funguje. Pokud vaše štěně vypadá, že nemá touhu být čistotný , pravděpodobně jste nenašli tu správnou odměnu. Pokud se léčí a chvála nefungují , zkuste odměňovat ho něco jiného se mu líbí . Zkuste házet kolem jeho oblíbeného míče ve dvoře po každém čase úspěšně dělá své podnikání mimo , nebo kupovat nové a vzrušující hračka, která se dostane do hry se poté, co šel ven.
4

Dejte štěně dostatek příležitosti jít ven . Jakmile má základy dolů , pokuste se přejít z popadla s havárií na poskytování své možnosti jít ven . Jakmile máte pocit, že děláte pokroky , zkuste nechat štěně ven z uzavřeného "výcvik" prostor na několik hodin v kuse , pořád dávat pozor na ni dávat pozor na úrazy . Na
5

Držet se ho . Čím více psů potýkají s vloupání , tím více majitelé nechtějí vzdát ; ale to je nesmírně důležité vytrvat . Zůstat v souladu se vyplatí v dlouhodobém horizontu .

Copyright © www.421948.com