Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Výcvik psa >> 

Jak Potty vycvičit Yorkie Poo

Yorkie Poos jehybrid mezi Yorkshire teriér a miniaturní a toy pudl . Mají tendenci být přátelský , inteligentní a dychtivý potěšit . Musíte vzít v úvahu velikost a osobnostní rysy vašeho Yorkie lejno během procesu nočník školení . Chce to čas , konzistenci a posilování , ale pokud jste pacient s Yorkie lejno , budete mít brzy plně nočník vyškolený psa, který lze dovolávat nemít nehody.
Návod
1

Vezměte si Yorkie Poo ven často , aby jí dostatek příležitostí jít nočník, na správném místě . Yorkie Poos jsou malí psi , což znamená, že mají malé měchýře . Dokud jsou nočník vyškoleni , nemají žádnou praxi v " držet to " , až se dostanou ven. Tím, že vaše Yorkie Poo pravidelně a propojení to s verbální tágem jako " Chceš jít nočník ? " pomůžetepes spojovat slovo s procesem. Jakmile jste venku, nehrajte s Yorkie lejno , nebo odvést ji v žádném případě, a dát mu dostatek času, aby čichat kolem a vybrat si místo , pokud je třeba jít.
2

Give Vaše Yorkie lejno spousta chvály , kdy vykonává svou činnost mimo . Společný Yorkie lejno rys je touha potěšit svého majitele . Protože to , Yorkie Poos rychle se učit , když jste jim spoustu pozitivní posilování pro správné chování. Pes si brzy naučí dělat své podnikání venku vydělat svou chválu .
3

Crate váš Yorkie lejno , nebo si to v malém , uzavřeném prostoru -off , když jste daleko od domova , To povzbudí psa " držet ", protože psi nemají rádi na půdu jejich živobytí a spací prostor . Pokud dojde k nehodě , budebordel být omezena nasnadné čištění prostor . Ujistěte se, aby vaše Yorkie Poo , jakmile se dostanete domů ; strávit nějaký čas si s ní hrát . Yorkie Poos jsou aktivní, tak musíte dát jim dostatek pohybu po bednění nebo je omezovat .
4

Nakrmte svůj Yorkie Poo a vzít ven ve stejnou dobu každý den. Když si pes vždy jí současně , bude mít tendenci třeba odstranit na stejného schématu , také. Vzhledem k jejich velikosti , Yorkie Poos lze snadno získat moc vážit , pokud necháte jídlo celý den , takže ovládání časy krmení také zabraňuje přejídání a obezitě.
5

Nepleťte submisivní močení s tím, nehoda. Pokud váš Yorkie lejno je mladý , může unikat malé množství moči , kdy je vzrušení nebo strach. Toto je zvláště běžné v menších psů , jako je Yorkie Poos z důvodu menší měchýře . Trest je neefektivní , protožepes nemůže kontrolovat toto chování . Většina Yorkie Poos přerůst to v době, kdy je 6 měsíců.

Copyright © www.421948.com