Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

Sedm Co dělat , než se dostane psa

Psi jsou zábavné a hravé mazlíčky , alerozhodnutí přivést do vaší domácnosti by neměl být brán na lehkou váhu za žádných okolností . Díky pochopení předpoklady pro vlastní psa , můžete vy a vaše domácnost plánovat dopředu a plně pochopit povinnosti, které přicházejí se psem . Plánování do budoucna může být provedeno v krocích , a s trochou práce a úsilí z vaší strany , můžete mít jasnou představu o věcí, které musíte udělat, než se rozhodnete , aby se v psa . Zásobili Dodávky

Uvedení psa domů bez zdroje , jako jsou krmiva pro psy , psí misky nebo dřevěná vrata , jereceptem na katastrofu . Plánujte dopředu a zjistit, jaké jídlo typ plemeno vašeho psa potřebuje jíst , veškerépes může potřebovat hračky , a všechny řemínky a další položky, které může potřebovat komunikovat se svým psem .
Rozdělte domácí práce < br >

Promluvte si s ostatními členy vaší domácnosti , a rozdělit si povinnosti pro osoby, které se stará o to, co . Tvorba povinnosti jasné a nahrávat je na grafu bude přechod na vícepráce váš pes bude vyžadovat vánek . Bez jasných pokynů , který bude dělat to, co se může a rodinní příslušníci dohadují o tom, kdo dělá méně zábavné úlohy , apes se může dostat řádnou péči .
Vytvořit domovní řád < br >

Pokud nechátepsa sedět na pohovce ? Pokud byste ji zakázat z některých pokojů ? Znát odpovědi na tyto otázky a stanoví jasný pokyn pravidel vám pomůže housebreak svého psa tím, že důsledně posílit dobré chování a odrazování od špatné chování .
Dog - Proof Váš dům

Identifikovat rizika, jako jsou nechráněné elektrické zásuvky a dráty , a jejich odstranění nebo aby jim pes důkaz . Zkontrolujte, zda v celém domě a odstranit některé z těchto rizik zdravého rozumu , ale ujistěte se, že také odstranit jemnější rizika , jako je čokoláda , která v některých případech může být fatální pro psy .
Make It Právní

Obraťte se na místní radnici a zajistit, aby druhy váš pes je povolen . Některé oblasti , jako je například Louisiana a Florida , zákaz některých plemen , jako je pitbuly , kvůli vysoké trestné činnosti s těmito plemeny . Můžete také potřebovat povolení pro vašeho psa v určitých čtvrtích /apartmánů , aby zajistily , že jsou právně chráněny před soudem. Většina společenství vyžadují, aby psi mají licence .
Udělejte si Vet událost

identifikovat místní veterináře , který můžete použít jako pravidelné veterináře pro vašeho psa . Tím budete mít místní a rychlé volby v případě sám svého psa bolí , a jako plus , váš veterinář bude vědět o všech zvláštních podmínek, které váš pes může nebo nemusí mít .
Souhlasím O Příkazy

Když začnete cvičit svého psa , budete muset být v souladu s příkazových slov . Pokud chcete, aby váš pes sedět , když říkáte , " Sedni " , ale ostatní členové domácnosti říci , " Down ", váš pes bude zmatený a váš trénink nebude účinná . Rozhodněte se předem , co příkazy, které budete používat .

Copyright © www.421948.com