Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

DIY : Kryté Dog Run

Psí běhy jsou obvykle malé , oplocené pozemky vystaveny prvků , jejich účelem je obsahovat vaše čokl , zatímco on vykonává . Vztahuje běh chrání Vašeho psa před sluncem a deštěm , což ho natáhnout , bez ohledu na všechny, ale extrémního počasí . Pokud máte v úmyslu umístit běh na trávě , nepotřebujete drahé vybavení nebo materiály, postavit. Pomocí levnější , lehčí materiály vám umožní rozložit a snáze přemístit útěku.
Věci, které budete potřebovat
4 palce hranoly příspěvky
pilkou na železo
80 brusného papíru drsnosti
Dřevo blok
kreosotem
Štětec
Měřicí páska
Krajina tkanina ( volitelný)
těžké cihly
Lžíce
Mallet
Kuřecí drát
drátové řezačky < br > zbraň základu
Gravel
Plachty
nůžkami nebo nožem řemesla
děrování
provázku nebo kabelové svazky
Návod
1

Vyjmout čtyři 4- inch- by- 4 - palcové dřeva do délky 72 palců, pomocí pilky na kov . Tyto příspěvky budou tvořit čtyři rohy útěku. Písek je hladký .
2

Barva každý 4 -by -4 kreosotem . Vzhledem k tomu , že póly se bude venku, je důležité , aby se zajistilo, že nebudou hnít . Umístěte malované póly na starých novin a nechte je oschnout po dobu alespoň dvou hodin. Jednou z možností je podívat se na ošetřené dřevo .
3

Změřte délku a šířku psa běhu a označte rohy s kameny . Rozměry horizontu bude záviset na prostoru, který máte k dispozici , ale na naprosté minimum , že by měl být alespoň čtyřikrát tak dlouho, jak tělo vašeho psa a dostatečně široký na to, aby otočit kruh , aniž byste se dotkli stěny . Chcete-li snadno čistí podlahu , místo toho, aby váš pes běhat na trávě , vystřihnout kus krajiny materiálu , aby se vešly rozměry běhu . Držte ji na místě s kameny v současné době .
4

Vykopat díru přesné , 4 palců čtverečních , stěrkou , na každém rohu spuštění obvodu . Postavte první rohový tyč v otvoru a zajistěte jej na místě tím, že jede do země s paličkou . Tento postup opakujte pro zbývající tři póly .
5

Dig1 - palec - široký a 1 palce hluboký příkop mezi jednotlivými rohu pólu . Příkop bude později držet oplocení na místě
6

Použijte nůžky na drát vystřihnout tři délky drátěného pletiva : . Dvě na bocích a jeden na zadní straně. Každý kus oplocení materiálu musí být 73 palců vysoký - což na 1 palec drátu se potopila do příkopu - a nejméně 8 palce delší než vzdálenost mezi sloupky , aby pro balení konců kolem každého pólu < . br >
7

wrap jeden konec nejkratší délky drátěného pletiva kolem jedné ze zadních sloupů , sponek do sloupu , spusťte jej na druhou zadní tyč , zabalte ji a sešít ji . Opakujte tento postup se dvěma delšími délky drátěného pletiva , takže vzadu a po stranách je oplocen .
8

Stiskněte přebytečný kuře drát do příkopu a zalijeme v nějakém štěrku držet na místě drát . < br >
9

vyříznout kus plachty slouží jako kryt a dveře. Šířka plachty by měla rovnat šířku útěku. Pro určení správné délky , přidejte délku spustit tím, že jeho výška , pak přidejte 2 palců. Děrovat celou cestu kolem okraje plachty , přibližně 4 palců od sebe , na obou podélných stranách a jedné krátké straně .
10

Rouška plachtu přes vrchol běhu , což umožňuje krátkou stranu s otvory vyražené v něm usadit na zadní běhu. Kravata plachtu na začátek běhu , opakování řetězce nebo zajišťovací pásky prostorů v drátěného pletiva . Nechte TARP chlopeň zakrývající přední běhu rozepnutý . Pokud je pes nebo psi jsou v běhu , kravatu plachtu krycí vstup běhu k pólům a umístit těžké cihly na překrývající přebytku zabránit tomu vlající ve větru .

Copyright © www.421948.com