Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

Jak převést garáž pro Domácí

Zapnutí garáže na spolehlivém a bezpečném místě pro vaše domácí mazlíčky jeschůdným řešením je opuštění venku nebo nechali způsobit neúmyslné zmatek ve vaší domácnosti. Vytvoření domácí mazlíčky garážová čtvrtiny mohou vyžadovat určité odborné know-how , ale některé z renovace a rekonstrukce můžete udělat na vlastní pěst.
Climate Control

Řízení teploty je na prvním místě , když jste navrhování pet bydlení ve vaší garáži. Protože většina zvířata vyžadují teploty hodně jako naše vlastní , rozšíření vašeho domova vytápění a chlazení systém do garáže je nejlepší způsob, jak jim vyhovět . Taková rekonstrukce obvykle vyžaduje rozšíření potrubí a další otvory , které byste měli nechat na bydlení nebo A /C zhotovitele rukojeť. Přidání nezávislý klimatizační systém , jako je například ductless mini - dělené zařízení , je další možností , ale je dražší . Instalace termostatu a teploměru ve vaší garáži zajistí bezpečnost vašeho domácího mazlíčka .
Zvířata potřebují čerstvý vzduch

Při převodu garáž v zájmovém prostředí , správné ventilace je nezbytná . Větrání zajišťuje čerstvý vzduch vašeho domácího mazlíčka potřeby a zabraňuje hromadění nečistot, jako jsou plísňových spor , bakterií , prachu a alergie -působit pyly . V oblastech, kde je vysoká vlhkost , nedostatek ventilace může způsobit nahromadění nezdravé plísní . Přirozené větrání je nejlepší volbou pro garážová prostředí. Dosáhnout Větrné čerstvý vzduch s horními otvory a otevřenými okny . Protože většina garáže mají málo, aby bez oken , zvažte přidání některé z nich - nabízejí své mazlíčky přístup k základním slunce. Pokud je vaše garáž není vhodný pro přirozené větrání , mechanické větrací systémy jsou k dispozici.
Odstranit potenciální nebezpečí

Před vaše garáž může být bezpečným útočištěm pro vaše domácí mazlíčky , musíte odstranit všechny škodlivé látky a nebezpečné překážky . Chemikálie škodlivé pro zvířata prostřednictvím expozice nebo požití zahrnují čisticí prostředky , nemrznoucí směs , insekticidy , barvy , alkohol, ropné produkty , pesticidy , herbicidy , Přístroj na čištění trubek , bazénové výrobky, proti molům , baterie, barvy zásoby a automobilové přísady. Existuje více . Odstranit všechny z nich . Odstranit nebezpečné nářadí a zmírnění nástrah . Odstranit ostré předměty , včetně hřebíky, cvočky, sponky , řezné nástroje a jiné nástroje. Nebezpečí vytváří potenciál pro zavěšení , zachycení, nebo by měly být odstraněny , spolu s předměty, které by mohly zvířata narážečka . Pet část vaší garáže není pro sekačku a vaše golfové hole . Pokud je čerstvá barva , odstranit výpary před pet bydlení.
Stvoření pohodlí

Když se váš pes je vytvoření domova v přestavěné garáži , by měl být omezen na určeném místě . V závislosti na jeho velikosti ,rozčleněný pero funguje dobře. Použití překližky vytvořit prostor s dostatkem místa pro vašeho psa stát a chodit . Žádný strop je nezbytná, ale stěny by měl být dostatečně vysoký, aby neomezovaly psa . Kočky by měly mít bezpečné útočiště , jako je dopravní bedny s otevřenými dveřmi , případně na stole psi nemohou dosáhnout . Malá domácí zvířata musí zůstat umístěna v klecích nebo terárií. Zanechat skrýš hraček a dárků pro vaše domácí mazlíčky , a poskytují čerstvou vodu každý den . Poskytovat paušální nebo pelíšek . Zanechat rádio na minimum pro pohodlí hluku pozadí.

Copyright © www.421948.com