Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

Jak udržet Podlahy z tvrdého dřeva Clean Dog Hair

Dobrou zprávou je, že dřevěné podlahy jsou jedním z nejlepších typů podlahy pro účinné odstranění psí srst . Špatnou zprávou je, budete muset zamést - a možná mop - alespoň jednou týdně , aby dřevěné podlahy čisté. Psí srst se hromadí na dřevěné podlahy v průběhu času , hromadí v rozích a kazí vzhled patra . Pravidelně zametání nebo vysávání podlahu udržuje ji bez velké psí srsti a vytírání vyčistí jemné chloupky váš smetákem nebo vysavačem chybět. Jak často je třeba vyčistit vaše podlaha , závisí na tom, jak moc váš pes přístřešky .
Co budete potřebovat
smetákem nebo vysavačem
Bucket
ocet

mop
patro detergenty (nepovinné)
Návod
1

Sweep nebo vysát vaši dřevěnou podlahu , odstranění všech viditelných psí chlupy , kdykoli začnete všímat vlasy . Pokud váš pes je línání nebo obecně vrhá spoustu vlasů , možná budete muset udělat každý den.
2

Naplňte kbelík s teplou vodou a přidejte 1/2 šálku bílého octa jednou týdně na mop Vaše dřevěná podlaha , zvedl jemné psí chlupy . Toto mírné řešení ocet pomáhá také rozpouštět mastný nebo lepkavý film, který může tvořit na podlahy z tvrdého dřeva .
3

Mop dřevěné podlahy s podlahovým saponátu a teplé vody jednou za měsíc , nebo tak často, jak je třeba pro vyčistit nečistoty a lepkavé skvrny . Špinavá podlaha z tvrdého dřeva láká psí srst , ale čistící prostředek účinně čistí ji .

Copyright © www.421948.com