Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

Jak znovu domů Pet na Craigslist

Craigslist.org jeonline fórum , kde mohou uživatelé umístit inzeráty na cokoliv . Tato stránka umožňuje uživatelům posílat reklamy re- domov , ale ne prodávat , domácí zvířata všeho druhu. Zatímco tisíce uživatelů prohlédnout tento zdroj denně tím, že váš inzerát hodně vystavení potenciální osvojitele , budete muset pečlivě obrazovku kandidáty , aby zajistily , že váš chlupatý přítel dostane dobrý domov .
Vložte inzerát

Craigslist umožňuje uživatelům posílat reklamy online zdarma s nebo bez účtu , pomocí platnou e-mailovou adresu . Příspěvek vaši reklamu ve městě , ve kterém žijete nebo město nejblíže k vám . Umístěte vaši reklamu na & quot; komunity & quot ; sekce webových stránek . Zahrnují několik brilantních snímků vašeho domácího mazlíčka dát potenciálním osvojitele dobrou představu o tom , jak vypadá . Seznam vašem věku mazlíčka , fyzikální vlastnosti , očkování a informace o jeho temperamentu. Stát , že budete účtovat malý re- naváděcí poplatek kolem $ 50, pro vašeho domácího mazlíčka . To odrazuje potenciální zvířat zneužívají , které jsou zapojeny do psí zápasy a Chamtivci reagovala na vaši reklamu , varuje Zapomněli kočkovitých šelem na Toledo .
Otázka potenciální osvojitele Spojené

Uživatelé Craigslist mohou reagovat na vaši reklamu přímo e-mailem nebo telefonicky. Zeptejte se potenciální osvojitelé , proč chtějí přijmout svého domácího mazlíčka a jaký druh domova mohou poskytnout pro něj. Otázku, je o jejich minulé zkušenosti péče o domácího mazlíčka podobnou té vaší , a to zejména pokud se snažíte znovu domácí zvíře s problémy s chováním nebo exotického domácího mazlíčka , který vyžaduje zvláštní péči, jako je plaz nebo papouška . Vyloučit potenciální osvojitelé , kteří vám poskytnou nejasné nebo útržkovité odpovědi o tom, proč chtějí pet .
Proveďte Home Check

Žádost onávštěvu domů s potenciální osvojitele . Je-liosvojitel odmítne , není re -home vašeho domácího mazlíčka s ní , protože ona může mít co skrývat , nebo může mít nesprávné úmysly pro vašeho domácího mazlíčka. Nikdy jít sám na potenciální osvojitel je doma, pro jistotu ; s sebou své přátele. Ujistěte se, že domov je čistý a bezpečný ; zeptat, jestli osvojitel má souhlas svého hospodáře mít domácího mazlíčka , jako je ta vaše , když nájemné ; požadovat kontaktní informacepronajímatel potvrdit. V případě, že potenciální osvojitel má malé děti nebo jiná domácí zvířata , re -home vašeho domácího mazlíčka s ní pouze v případě, máte pocit, váš mazlíček dostane spolu s nimi a budou v bezpečí v jejich společnosti .
Re - Home a navazující

Vezměte svého miláčka do domu osvojitelem . Nechte pet komunikovat s potenciální osvojitele a rodinu. Pokud vše půjde dobře , vysvětlit vašeho domácího mazlíčka rutinní osvojitelem a tak se může použít k usnadnění jeho přechodu do svého nového domova . Užpřijímá podepsat smlouvu o tom, že budete mít domácího mazlíčka zpět, pokud věci nefungují ven. Přijměte přijetí vyžaduje platbu v hotovosti nebo prostřednictvím elektronické platební služby. Dejte osvojitelem kopie vašeho domácího mazlíčka veterinární záznamy. Zkuste to znovu s novým majitelem po týdnu zjistit, zdazvíře je na tom dobře . Odstranit vaši reklamu z Craigslist ; reklamy automaticky vyprší za sedm až 45 dní.

Copyright © www.421948.com