Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

Jak zabránit zvířata z Žvýkání na elektrické kabely

Psi a kočky stejně může být chewers . Důvody, proč zvířata okusovat na věci jako elektrické kabely mohou být tak odlišné, jako , dobře , psů a koček . Důvody mohou zahrnovat stres, nudu nebo službu pro textury pogumované kabelu mezi zuby . Některé kočky napadají napájecí kabely , pokud jsou kořist . Dalo by se eliminovat nebezpečí této potenciálně smrtící návyk odpojením kabelů při spotřebiče a elektronika nejsou v provozu - ale to není příliš pohodlné. Praktická řešení zahrnují výrobu šňůry nepřístupné , což je méně atraktivní , což vaše domácí mazlíčky nepříjemnou asociaci s elektrickými šňůry , a poskytuje alternativu ke žvýkání na .
Skrýt kabely

Zabraňte domácí zvířata od žvýkání na elektrických kabelů podle odstranění nebo omezení přístupu k nim . Krycí šňůry s kabelem chrániče může být užitečné , ale nemají obvykle zahrnují plnou délku kabelu. Lepší alternativou jsou ty, vyrobené speciálně k ochraně kabelů z domácích zvířat. Jsou vyrobeny z tvrdé , tlusté lékařské hadice , která byla léčených pet -safe výrobek, který chutná hrozně. Krycí šňůry s páskou může nebo nemusí fungovat. Zvažte spuštění kabely přes PVC potrubí nebo lepenky potrubí. Dr. Bob Sharp radí čtenářům Country Living , aby kabely nedostupné žvýkání tím, že balí je do alobalu , bublinkové fólie nebo oboustranné lepicí pásky . Můžete si koupit pro montáž na stěnu klipy , které přidržují napájecí kabely dosah domácích zvířat .
Elminate na chuť Žvýkací

inteligentní zvířátka , že jsou psi a kočky obvykle potřebujete jen jednu chuť něco ošklivého , aby jim od uvedení do úst znovu. Srst vaše elektrické kabely se něco nepříjemného , jako je citronovou šťávou, ústní vody nebo hořkého sprej vyrobený speciálně pro účely odpuzujících mazlíčky. Někdy jenzávan z odstrašující je vše, co je třeba odradit žvýkání . Dokud nebudou suché , může kapalina dostat se na cokolivnapájecí kabel se opírá o , takže místo papírový ručník nebo hadr pod kabelu při použití jako odstrašující prostředek pro udržení odstrašující převádět do jiných položek. Webových stránek < br > Vezměte je překvapení

překvapivý vašeho domácího mazlíčka , když jste ho viděl míří do svého oblíbeného kabelu ho rušit a vytvoří negativní vztah s žvýkání na kabelu. Začněte s hlasitým slovním varováním , jako křičet & quot; Ne! & Quot ; nebo & quot; Aaaack & quot ! ; Pokud to nepomůže , posuňte až foukání píšťalku nebo třepánímůže poloviny plné mincí a skály. Rychlý závan studené vody z rozprašovače nebo stříkací pistolí bude stačit taky, jak by lobbing plyšovou hračku nebo hodit polštář směrem obecný směr vašeho domácího mazlíčka , ne přímo na něj.
Poskytněte žvýkání Alternativy

Kromě toho odrazuje vašeho domácího mazlíčka od žvýkání na šňůry , dej mu alternativní objekt žvýkat dál. Pokud tak učiníte, bude přesměrovat své žvýkací chování k něčemu bezpečnému žvýkat a pomůže zmírnit nudu , pokud nuda je kořen problému. Gumové hračky vyrobené speciálně pro psy nebo kočky mají podobnou strukturu elektrických kabelů a měl by jim dát stejné uspokojení bez rizika nebezpečí. Pokud váš mazlíček je neochotný přenést své žvýkací posedlost hračku , zkuste ty , které se skrývají pamlsek , nebo potřete jim něco dobrého , jako je arašídové máslo nebo tuňáka obecného šťávy.

Copyright © www.421948.com