Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Psi >> Týkající se psy

Jak zabezpečit psů v UTV

Zatímcopostel z utility terénního vozidla ( UTV ), není tak vysoko nad zemí jako posteli pickup ,pes může ještě dojít ke zranění , pokud skočí nebo je vyhozen z UTV zatímco se pohybuje . Kromě toho ,volná pes může býtrozptýlení pro řidiče , potenciálně působit objednávku accident.In , aby se zabránilo nehodám , zabezpečit svého psa buď psa dopravce v posteli na UTV , nebo schválené pet - zádržným systémem s postrojem . Věci, které budete potřebovat
Dog dopravce nebo bedna
Bungee šňůry nebo nylonovými popruhy
vrtačka
oko šrouby
psa postroj
Nylon cross -tie
Zobrazit další pokyny
Secure Dog Carrier nebo Crate
1

Umístěte vhodně velikosti , psí nosič nebo bednu v posteli na UTV . Dveře by měly směřovat k zadní části vozidla .
2

Připojte kleci na UTV postele spuštěním bungee šňůry nebo nastavitelné nylonové popruhy přes větrací otvory na obou stranách bedny . Clip popruhy k zajištění body na UTV posteli , nebo šrouby s okem instalovaných v posteli pro tento konkrétní účel .
3

Vlak psa vstoupit do bedny , zatímco to je namontován na UTV krmení se chová uvnitř bedny . Nenechte zavřete a zaklapněte kryt , dokudpes je zcela pohodlně s tím, že v bedně .
Pes postroj a opěrky
4

Seznamte svého psa s nošením psa využít . Svazek rozděluje tlak přes rozsáhlé oblasti těla psa v případě náhlé trhnutím .
5

montážcross -tie v posteli na UTV . To jenastavitelný nylonový popruh , který se táhne z jedné strany na UTV postele na druhou , ořezové stávajících háků nebo nainstalovaných šrouby s okem na obou stranách . Střed kříže - tie má krátký pásek s kovovou sponou připojené .
6

Dejte psa v posteli na UTV a pod krátký popruh přicházející ze středu příčného kravatu k postroji psa . Tím se zabrání psa skákání nebo vymrštění z UTV postele .

Copyright © cs.xzhbc.com