Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Exotická zvířata >> Ostatní Exotická zvířata

Žáby Nalezeno v Marylandu

mokřadu a lesní stanoviště Marylandu nabízí dostatek prostoru pro 16 různých druhů žab . Dvě žáby rodiny jsou zastoupeny : skutečné žáby a rosničky . Pravda žáby jsou určeny pro pozemní a vodní životní styl . Rosničky staly přizpůsobeny pro lezení pomocí malé polštářky ve střehu jako přísavkami . Pravda Žáby

Maryland je doma k sedmi druhů skutečné žáby ,z nichž největší ježáby . Dorůstá až 8 sune se na délku , má velký kulatý tělo a je nalezen celostátní . Tesař žába je méně rozšířený a je k dispozici pouze ve většině východních krajů státu . Jedná se o menší druhy , rostoucí na něco málo přes 2 palce . Severní zelená žába je také celostátní jako jsou štika a dřevěné žáby . Leopard žába severní se vyskytuje jen vněkolika málo ústředních krajů ajižní leopard žába se nachází ve východní čtvrti státu .
Rosničky

Maryland je doma čtyři druhy běžně známý jako rosničky , protože žijí většinu svého života v korunách stromů . Tyto žáby patří do rodu Hyla a zahrnují štěkání rosnička . Dorůstá asi 2 sune se na délku a , jak již název napovídá , dělá štěkot volání . To je také považován za ohrožený ve státě . Šedá stromová žába a vyrovnat je šedá rosnička jsou oba totožné a pouze genetické testy nebo jejich volání je možné rozlišit . Zelená stromová žába je vhodnějasně zelené barvy .
Chorus Žáby

stát je také domov pro čtyři druhy známých jako chorus žáby obecně , protože vysoká úroveň vokalizace , které emitují . Chorus žáby patří do rodu Pseudacris a jsou ohrožené horské refrén žába . Je tomalé , hnědavě zbarvená žába , která roste jen o málo víc než palec . New Jersey chór žába je také malý a našel jen na východě státu . Severní jarní kukadlo se nachází celostátní , zatímcohorské chór žába se nachází ve více centrálních oblastech Marylandu .
Kriket Žáby

Kriket žáby patří do rodu Acris a jsou tak nazvané, protože jejich vokalizace znít jako cvrcku . Pouze jeden typ kriket žába žije ve státě a že jevýchodní kriket žába . Roste na více než palec na délku a je nalezený ve všech , ale extrémní northwestern kraje .

Copyright © cs.xzhbc.com