Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Exotická zvířata >> Ostatní Exotická zvířata

Nápady pro Chinchilla Cage

Činčily jsou velmi vybíravý o jejich bydlení . Měly by obvykle neměly být uchovávány společně , protože je pravděpodobné, že se stanou agresivní . Jako takovýčinčila má obvykle klec jen pro sebe . Činčily mají určité požadavky, které se liší od ostatních zvířat , aby zůstali šťastní a zdraví . Lokalita

umístění klece je velmi důležité pro vaši činčil . Mnoho faktorů životního prostředí vliv na pohodlí zvířete . Mezi tyto prvky patří teplota, vlhkost a osvětlení . Činčily nejsou dobře vhodné pro teplo , a jako takové jejich životní prostředí by měla být o něco ochladí , s výhodou ne nad 70 stupňů Celsia . Místnost, ve které jsou umístěny v by měly být suché a dobře větrané . Zatímcoklec by měl být v dobře osvětleném prostoru , to by nikdy neměla být na přímém slunečním světle .
Fyzikálních vlastností

Činčily jsou aktivní lezci , a měly by mít vysoký klece , jak dát jim prostor . Klec by měla být přibližně 6 stop vysoký , 6 stop široký a 3 - stop hluboko , abyčinčila odpovídající prostor pro pohyb kolem sebe. To je jen pro jednoho činčila nicméně , a více činčily bude vyžadovat větší klec . Nakládání s odpady je často postaven do klece , protože mohou mít podlahy oka s odnímatelným zásobníku pod . Pokud je to váš případ , ujistěte se, že každá úroveň klece má zásobník .
Potraviny

jídlo v činčil kleci by měl být vysoko na straně klece . To je proto, že činčily jsou pravděpodobně svrhnout nějaké jídlo misky chovaných na zemi . Pokud tomu tak není posílá misku na které mohou pohřbít jídlo a je obtížné najít později . Oni jsou také náchylní k použití misku jako záchodek a půdy vlastní potravin .
Čistota

klec je třeba čistit často . Podestýlka by se měly čistit alespoň jednou týdně . Láhev s vodou , musí být vyčištěny každý druhý den . Chcete-li vyčistit činčil , měli byste poskytnout prachu koupel . To znamená poskytnout přístup činčila na malý zásobník prachu za cca půlhodinydenně . Budou válet v prachu a čistit sebe . Tento prach může být znovu použity , dokud je viditelně špinavý . Činčily nesmí být nikdy koupat ve vodě .

Copyright © cs.xzhbc.com