Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Exotická zvířata >> Ostatní Exotická zvířata

Jak zvýšit Sladkovodní kraby

Krabi jsou fascinující , užitečné tvorové mají ve svém akváriu . Stejně jako metaři , vedou spodní čistotě - a někdy pomůže zbavit se mrtvých ryb pro vás - a jejich jedinečné a trochu jiný - pozemský vzhled propůjčuje nádech módní podivnosti do vodního prostředí . Zatímco tam jsou některá plemena krab uvedené jako " sladké vody " ( Fiddler , červená dráp , některé druhy poustevníka ) , není krab prodávány ve zverimexu je opravdusladkovodní krab . Ti všichni budou potřebovat přístup k slanou vodou na minerály . Věci, které budete potřebovat klipart nádrží vhodné velikosti pro množství krabů
Tank dekor , jako jsou kameny, rostlinami, podvodní krabích ostrovů
Zobrazit další instrukce dovolená 1

nákup nádrž , která poskytuje alespoň 1 čtvereční metr podlahové plochy na kraby . Přelidnění může způsobit bojování a šíření choroby , a proto jim dostatek prostoru , je důležité.
2

Přidat nádrže dekorace , jako jsou kameny , rostliny a písku nebo štěrku , takžekrab má přístup k čerstvé vodě , malý rybník o slané vodě a suchý povrch , kde se může dostat z vody v době . Existuje podvodní krabí ostrovy jsou k dispozici pro nákup , takže pokud vaše krabi žijí v plné ryb nádrží , které mohou mít stále přístup k suché zemi , malý solného bazénu a čerstvého vzduchu .
3

Feed vaše krabivhodná strava . Jsou to mrchožrouti , takžekomerčně připravené mrchožrout strava jim správnou výživu .

Copyright © cs.xzhbc.com