Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Exotická zvířata >> Ostatní Exotická zvířata

Seznam Největší savců v USA

USA nemusí být domovem největších světových suchozemských savců , jako jsou africké slony , žirafy a nosorožci , ale má některé velmi velké druhy zvířat . Země má některé velké druhy, býložravec , a je také součástí nejjižnější rozsahu planety největší pozemní masožravec . Bison

Bison najednou se potulovali po otevřené rozsahy hodně z USA, ale dnes je omezena na několik populací v národních parcích . Bison rostou až 6 1/2 centimetrů v kohoutku a více než 12 metrů dlouhý a vážit až 2000 kg. Bizon ,býložravec , který se živí na různých trav , je největší v Severní Americe suchozemský savec .
Moose

Moose žije v Kanadě a některých oblastechseverní USA , jako je Aljaška . Jedná se o největší druh jelen na světě . Roste na 6 1/2 m při rameni a váží až 1800 kg. Dospělí samci los můžete mít sady paroží , které se šíří až 6 stop napříč . Moose je velký druh býložravec , který je také nalezený v severní Evropě .
Polar Bear

Lední medvěd se vyskytuje v celé arktické oblasti , stejně jako oblasti daleko severní Aljašky . Je největším světovým země dravec . Medvěd roste až 8 stop vysoký a váží až 1600 kg. Hustá srst kožešin udržuje medvědy teplé v extrémním chladu vzdáleném severu . Jedná se o velké , silné dravci , které se běžně okrádají o těsnění a uklízet velké velrybí mršiny .
Elk

losů jevelký příbuzný jelena , který žije v hornaté lese oblasti západního USA roste na 5 ft na rameni a váží až 1100 liber . Parohy Samec losa rostou do 4 stop v průměru a vrhnout kolem března každého roku . ELK jebýložravec , živí se trávou a keři .
North American Medvědi hnědí

North American medvěd hnědý , známý jako grizzly v USA , je druhý největší v Severní Americe savců dravec . A poddruh medvěda hnědého , grizzly vzroste na 8 stop na výšku a váží až 700 kg. Grizzlies se nacházejí v mnohem severních státech , například na Aljašce a po celé Kanadě . Je to velký , silný dravec schopný svrhnout velkou kořist , včetně losa .

Copyright © cs.xzhbc.com