Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Exotická zvířata >> Ostatní Exotická zvířata >> 

Jak krmit divoké kachny na Aljašce

Aljaška má více než 174.000.000akr mokřadů , které podporují alespoň 36 druhů vodních ptáků , včetně 100 procent chovných populací několika plemen kachen včetně kropenatý , krále a Stellerova kajka ,dlouho - ocas kachna ačerné a bílé - okřídlený Scoter . Ochránci přírody odradit krmení divoké kachny , protožepraxe může negativně ovlivnit zdraví kachny " , migraci instinkty a schopnost shánět potravu . Při divoké kachny jsou krmeny chléb nebo suchary jejich orgány pohltit a stát se mastné způsobuje onemocnění srdce a problémy s játry . Krmit jen divoké kachny zvláštní kachní zdroj , pokud jsou zraněni a vyžadují zvláštní péči , aby přežili . Věci, které budete potřebovat
hry pták Startovací zdroj
Game pták pěstitel krmivo
zeleniny Zelených
Malé misku s vodou
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Feed dítě kachny hry pták startovací zdroj . Kachny až pět týdnů věku by měli dostávat startovací jídlo vyvinutý speciálně pro pernaté zvěře k dispozici na krmivo obchodech . Nepoužívejte chick startovací jídlo vyvinutý pro dítě kuřat . To nemá dostatečnou výživu pro kachny a nejvíce kuřecích startér je léčivé a je toxický pro kachny . Kachny mohou uvolnit - krmiva na startovací jídlo .
2

Nabídka kachňata čerstvé zeleniny greeny . Dětské kachny také těšit zelené , i plevele z vaší zahrady může být přiváděn do kachny --- jak dlouho jak oni jsou bez pesticidů .
3

poskytnout vodu v malé nádobě . Dětská kachny potřebují vodu , ale ne natolik, aby plavat palců dítě kachen nevytváří potřebný olej v peřím , jejich matka oleje peřím pro ně . Kachňata by neměly mít přístup k vodě mohou vyšplhat do . Pokuddítě kachna navlhne , že bude mít chlazené a dokonce může utopit v příliš velké a miska na vodu . Jar víko jedobrá voda kontejner pro kachňata .
4

Přepnout na herní pták pěstitel jídlo po kachny dosáhnout pěti týdnech věku, nebo pro zraněné dospělé kachny . Potraviny mohou být nabízeny v kuchyni mísy , malý kbelík nebo speciálně vyrobené podavač kachna . Pokračovat dávat kachna výběr greeny .
5

Čisté kachní waterers často . Větší kachny mohou mít přístup k většímu zdroji vody . Ale kachny jsou špinavá a bude špinavávoda rychle . Udržujte pitné vody čisté a bez bláta a trusu .

Copyright © www.421948.com