Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Exotická zvířata >> Ostatní Exotická zvířata >> 

Jak vytvořit domácí prostředí pro kajmanka želvy

kajmanka želvy jsou velmi velké a agresivní . I když jsou někdy vedeny jako exotických domácích mazlíčků , které jsou obtížné na údržbu a vyžadují velmi specifické stanoviště . Jsou nebezpečné při manipulaci . Dospělí samci mohou vážit nejméně 175 liber , a jsou více než dvě stopy dlouhý . Pokud uvažujete o péči o kajmanka supí doma , se domnívají, že vás to může přežít , protože její životnost v rozsahu 50 až 100 let. Ty jsou klasifikovány jako ohrožené druhy . Věci, které budete potřebovat
Freshwater Pond
filtrační systém
Turtle jídlo
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Zvažte klima vaší oblasti . V přírodě , kajmanka želvy žijí ve sladkovodních stanovišť v jihozápadních státech . Teplota vody v jezírku bude muset zůstat mezi 74 a 80 stupňů Celsia . Možná budete muset použít ohřívač pro udržení teploty vody .
2

v případě potřeby upravte hloubku vašeho jezírka . Želva bude trávit většinu svého času pod vodou , ale musí být schopen pravidelně přijít dýchat . Rybník musí mít velkou plochu , která je poměrně mělké , asi 7 až 10 palců hluboko , proželvy sedět pohodlně . Ostatní oblasti rybníka mohou být hlubší . Rybník by měl být tak velký, jak je to možné . Chcete-li mít možnost , aby se vešly nejméně 100 litrů vody v jezírku .
3

Odstraňte nečistoty kolem rybníka . Želva může uvíznout pod kameny a klády , nebo se zadusit malými kameny . Udržujte stanoviště přehledné .
4

Nainstalujte vodní filtrační systém . Kajmanka želvy vylučovat velké množství odpadu , a to je třeba odfiltrovat . V opačném případě se voda stane kalná a vytvářet nezdravé prostředí pro vaši želvu . To je takédobrý nápad, aby ručně odstraňte viditelný odpad , a zcela změní vodu v jezírku alespoň každé dva týdny.
5

Nakrmte svůj želvu podle pokynů , na základě jeho velikosti . Váš želva nebude moci najít jídlo samo o sobě v zajetí prostředí , takže budete muset zajistit pro něj .

Copyright © www.421948.com