Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Exotická zvířata >> Ostatní Exotická zvířata

Hravé Chování Sugar Glider

Laskavý a sociální , cukr kluzáky žít tak dlouho, jak 12 let potěší milovníky zvířat s jejich zábavné dovádění a schopnost se spojit s jejich majiteli , podle Gliderpedia . Identifikace

Kryté v hedvábné šedou srstí , s náplastí smetanou a černé ,cukr kluzák váží 3-5 oz . Gliderpedia uvádí, žecukr kluzák získal svůj název v Austrálii od jeho lásky bonbónů a způsobu, jakým se rozkládá klapky kůže na stranách plachtit ze stromu na strom .
Hračky a cvičení

Sherrie Demirjian ,Florida veterinář , se uvádí, že kluzáky cukr potřebují hračky , prolézačky , jako jsou žebříky a lana , a cvičení kola . Skokem z místa na místo , ale také jako oblasti , kde se mohou schovat a vykoukne .

Úvahy

Cukr kluzáky spát během dne , a zůstat aktivní na noc . Jako " klanu " zvířat , držet dvě nebo více dohromady , vyplývá, Florida veterinář Janine M. Cianciolo , jak se baví hrát a interakci mezi sebou navzájem .
Mylné

Sugar kluzáky může skočit na a kopat své drápy do své lidské společníky hrát a dluhopisů . Oni také chtěli čichat a olizovat kůži člověka .
Expert Insight

Lucky Glider záchranné a Sanctuary naznačuje, že pokud váš kluzák vyskočí na vás , počkejte, až se skok pryč . Starejte se o své cukr kluzák jemně , a budete mít milující , oddaný domácího mazlíčka .

Copyright © cs.xzhbc.com