Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Exotická zvířata >> Ostatní Exotická zvířata

Různé Žirafa Druh

žirafy jsou elegantní dlouhé hrdlem zvířata Savannah . Mnohé druhy se vyskytují v Africe , ale také můžete vidět tato zvířata v dalších tropických oblastech po celém světě . Žirafa je jsou schopni běžet dlouhé vzdálenosti při vysokých rychlostech se vyhnout dravcům . Existuje šest hlavních druhů žirafy a několik poddruhů . Různé druhy se vyznačují srsti vzory . Rothschild

žirafy Rothschildovy je na seznamu ohrožených druhů , protože existuje jenněkolik set členů vlevo na zemi . Tento typ žirafa má velmi tmavé skvrny s bílými kanály mezi jednotlivými opravy , kontrastní temnotu vzoru . Jejich srst opravdu dělá je odlišuje od ostatních druhů . Tento typ má také žádné značení na svých dolních končetin . Mají rádi malé stáda a může vyrůst až 20 centimetrů.
Nigerijský

Nigerijská žirafa je také známý jako západní Afriky Žirafa . Tento druh má světle zbarvené skvrny, které výrazně odlišuje od jiných druhů . Tento typ žirafy může vyrůst až do 18 centimetrů. Ženy nesou své děti 14 až 16 měsíců.
Mřížkovaná

muž žirafa mřížkovaná může růst až 19 stop vysoký . Samice dosahují výšky až 17 stop vysoký . Tento typ má velmi dlouhé černé jazyky a žijí v průměru 25 let . Síťované žirafa žijí v Africe a produkují velké 6 - noha vysoký dítě žirafy . Oni jsou obvykle velmi tichý , ale nemají rádi grunt občas . Stejně jako ostatní žirafy mají bystrý zrak a neuvěřitelný čich .
Maasai

Maasai žirafa také známý jako Kilimandžáro se zubaté oranžové krémové skvrny po celém jejich tělo . Jejich místa cestovat nohy , a oni sportu ostré kopyta odrazit nepřátele jako hyeny . Někteří muži mají tmavší skvrny , než ostatní členy stáda. Tyto krásky žijí v Africe , stejně jako v Etiopii , Somálsku a Tanzanii .
Jižní

Jižní žirafy dosáhnout výšky až 19 stop vysoký . Žijí v Africe , a samci mohou vážit až 4000 liber. Nicméně , tyto obrovské bytosti mohou ještě běžet dost rychle, rychlostí až 36 kilometrů za hodinu . Mezi muži rohy jsou silné a plešatý na vrcholu , zatímco ženy rohy jsou tenké . Většina žirafy mají rohy , které rostou až 5 palců dlouhý . Jižní žirafy mají zřetelné rozdíly v jejich srsti . Někteří muži mají velmi tmavé skvrny , zatímco ostatní muži a ženy mají hnědé nebo kaštanové skvrny .
Kordofan

Kordofan daří v západním Súdánu . Tento typ žirafa je podobná jako u jiných druhů, s různými vzory srsti . Samci mají obvykle tmavší skvrny . Tento typ má také malé skvrny na jejich vnitřní nohy .

Copyright © cs.xzhbc.com