Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Exotická zvířata >> Ostatní Exotická zvířata

Jak se staví Velké Iguana Cage

Pokud jste získali velkou Iguana jako domácího mazlíčka , ale nechci , aby ji udrželi v domě , budete muset vytvořit velkou klec na zahradě ubytovat tvora . To je důležité proleguána , aby se v jeho přirozeném prostředí . Věci, které budete potřebovat
velké kousky dlouhé dřevo 2x4 je
drátěného pletiva
Rocks
rýč
hadice na vodu
Vodní rostliny
Trakař
Malování a naučení
Rukavice
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Vyberte umístění . Jste-li v poušti , vyberte místo s stromu současnosti . V blízkosti vašeho plotu je lepší . Sestavte si svůj klec kolem stromu takIguana má nějaký stín . Dejte skály vedle stromu a některé velké kameny z blízkosti slunné straně . Leguáni vyhřívat na sluníčku na skalách , takže jsou ty, které jsou s plochým temenem .
2

Dig malou plochu o nohy , aby malý rybník . Bude vypadat hezky aleguán může mít vodu, když chce . Dejte některé vodní rostliny v něm a naplňte ji s zahradní hadice . Pokud budete chtít, můžete nechat na zahradní hadici , takže vše, copříštěvody je nízká , je otočit kohoutkem .
3

barva dřeva v celé, takže to zůstane i v roce prostředí . Vezměte dřevo a pohřbít do země asi třicet centimetrů . Ve skutečnosti vykopat jednu nohu příkop vše kolem , kde se uvedení příspěvky . Poté připojte drátěného pletiva na sloupky a nechat to jít nohu na zemi stejně . Jakmile jste dokončili budování klecIguana nebude moci dostat ven .
4

Vyplňte nečistoty zpět do příkopu . Nyní k bráně , postavit bránu ze dřeva a drátěného pletiva vedle plotu , takže pouze jedna strana je pokryta drátěného pletiva abrány vám umožní přístup ke kleci .
5

můžete nechat horní otevřené, ale jen hřebík nějaké dřevo mezi sloupky dát jim sílu . Kříž kousky dřeva pro místa , aby se mohli postavit rovně . Pak se ujistěte, všechno dostane pokrytý drátěného pletiva , takžeIguana nemůže vyjít .
6

dokončete tím, že odstraní všechny nečistoty zbyly a vložte jej do kolečka , které pak po vyčištění vše ležící o . Vezměte si Iguana a dal ho v jeho novém domově .

Copyright © cs.xzhbc.com