Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Exotická zvířata >> Ostatní Exotická zvířata >> 

Jak pečovat o Blood Python

S krevní Python může být zábavné a obohacující . Nicméně ,člověk by měl mít zkušenosti s hady , než se snaží získat jeden . Existuje několik věcí, aby zvážila v péči o krvavé python . Věci, které budete potřebovat
prodyšný kontejner
digitální teploměr
noviny
mulčovací
zdroj tepla
vody
hlodavci
kožené rukavice
Zobrazit další pokyny
1

Vyberte si ten správný kontejner . Plastová nádoba s větracími otvory nebo skleněné akvárium s bezpečnou horní obrazovky bude stačit . Dno nádoby by mělo mít rozlohu šest až dvanáct metrů.
2

linkaklec s novinami nebo cypřiše kompost . Cypress mulčovací zůstává vlhká , když zamlžený , ale noviny se snadněji čistí .
3

Sledujte teplotu . Teplota by měla být v nižších 80s . Zajistěte koupající místo v kleci , který je mezi 85 a 90 stupňů . To lze provést pomocí topné podložky , které jdou do klece nebo pomocí výsluní žárovek . Pomocí digitálního teploměru s cílem zajistit odpovídající teplotu . To není v pořádku hádat .
4

kontrolovat vlhkost . Správná vlhkost pro péči o krevní python je mezi 50 a 60 procent . Zamlžení klec každých pár dní nebo umístění misku vlhkým mechem v kleci pomůže udržet správnou hladinu vlhkosti .
5

Zadejte skrýš pro hada . Hadi rádi tmavé , těsné skvrny skrývat . Dejte květináče v kleci nebo zmačkat některé kousky novin pro hada , aby pod skrývat .
6

poskytovat čerstvé, čisté vody za všech okolností . To není neobvyklé najítkrev python namáčení do vody, misky , stejně jako pití z něj .
7

Nakrmte svůj python jednou týdně . Bude muset jíst dvakrát nebo třikráttýdně před ubývání . To je nejlepší krmit hada mrtvé hlodavce , protože živá zvířata mohou zranit nebo zabít krev python .

Copyright © www.421948.com