Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Exotická zvířata >> Ostatní Exotická zvířata >> 

Jak nakupovat Zvířata Hmyz

Hmyz jsou všude kolem nás . Většina z nás neumí představit mít jeden jako domácího mazlíčka , ale existuje mnoho druhů hmyzu , které tvoří vynikající domácí zvířata . Samozřejmě, že si můžete vybírat sami z vaší zahrady , ale pokud chcete opravdu jedinečný chybu , budete muset koupit . Pokyny dovolená 1

Další informace o zájmovém hmyzu před spuštěním ven a koupit jeden . Brouci , švábi , kudlanky , stonožky , mnohonožky a držet hmyz jsounejčastější . Některé z nich nemusí být pro vás to pravé . Některé opravdu velké , někteří dělají hluk a někteří žijí po celá léta !
2

Zjistěte, kde budete držet vaše chyba . Velké skleněné nebo plastové nádobě by mělo stačit . Kudlanky raději stíněné klece . Některé druhy hmyzu , jako je nosorožec brouka a některé šváby létat , takže budete potřebovat víko na nádobě . Správná teplota a vlhkost jsou důležité faktory , taky .
3

Zavolejte místní pet obchod, který prodává hmyz nebo jít na webové stránky PetBugs . Zeptejte se na jména a kontaktní informace lidí, kteří vlastní druhy hmyzu , které byste chtěli vlastnit . Zeptejte se , jak mnoho otázek , jak můžete o péči o těchto domácích mazlíčků . Také zeptejte se jich, kde si můžete koupit jeden .
4

Kupte hmyzu z místního zverimexu , který se zabývá v exotických domácích mazlíčků nebo z uvedeného prodejce hmyzu , které jste nalezli po rozhovoru s ostatními milovníky hmyzu . Můžete také najít hmyzu na prodej ve inzerátů na webových stránkách PetBugs .
5

Zeptejte se jakýchkoli záruk , které mohou přijít s hmyzem . Zjistěte politiky na přepravu hmyz a zda zaručíživé chyba vás dostane prostřednictvím pošty .

Copyright © www.421948.com