Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Exotická zvířata >> Ostatní Exotická zvířata >> 

Jak pečovat o Činčily

Tyto kožešinová příbuzní morčat a porcupinemake vynikající domácí zvířata , když jsou plachá a snadno frightened.Most živé 8-10 rok , některé z nich mohou žít až 18 let . Věci, které budete potřebovat
Chew hračky
činčily Klece
Rabbit Pelety
Sušené ovoce
ovoce
ořechy
zeleninou
Zobrazit další instrukce
< br > 1

Vyjádřete svůj nový činčila vyšetřen veterinárním lékařem , který se specializuje na malé a exotických zvířat , a dále , aby ji na pravidelné prohlídky , jak je doporučeno .
2

Nakrmte svůj činčila komerčně připravené pelety . Existujecelá řada činčil specifických značek vhodných pro všech fázích života činčil je .
3

Give sušené ovoce , jako jsou rozinky , jako dárky , ale s mírou . Tyto doplňky by měly tvořit pouze 10 procent z celého příjmu potravy .
4

Zadejte klec s dostatkem prostoru pro vaše činčila na cvičení a hrát , nejlépe krychlovou klec , která je nejméně 3 o 3 ft široká . Masivní podlahy jsou bezpečnější na nohy vašeho Činčila je než drátěného pletiva klece s pull -out zásobníku , ale může být obtížné vyčistit .
5

Ujistěte se, žeklec je umístěn na chladném , suchém a návrh - volný prostor , nejlépe v rozmezí teplot 60 až 70 ° F. Uchovávejte vaše činčila klec uvnitř pro lepší regulaci teploty .
6

prachu koupat vaše činčila několikráttýdně v prachu lázně dům . Můžete najít tyto v obchodech mazlíčka dodávky s činčil prachu . Nikdy koupat vaše činčila ve vodě .
7

Při držení činčilu , uchopte ji na spodní části ocasu s jednou rukou a podporují tělo s jiným předloktí . Držte ho jemně , blízko u těla . Hrubé zacházení může způsobit vypadávání vlasů . Všimněte si, že činčily mohou močit , když zlobí nebo nervózní .
8

Zajistěte žvýkat hračky pro ni jako dřevěné kostky a další předměty určené pro činčily .

Copyright © www.421948.com