Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Exotická zvířata >> Ostatní Exotická zvířata >> 

Může čínské vodní Dragons sdílet klec s Iguanas ?

Na rozdíl od domácích zvířat , jako jsou psi , kočky, ptáky a různé hlodavce , plazi nejsou skutečné zájem na tom, že něčí mazlíček . Pokud hledáte sdílet svůj život smysluplně vztahu se zvířetem , které je vzájemně reagovat , snuggly a poutavé, herpetologů radí výběru ještěrka . Plazí chování je zajímavé , a když sídlí v ideálních podmínkách , jsou zábavné sledovat.
Jurský park v mém obývacím pokoji

čínských vodních draků ( Physignathus cocincinus ), nebo vodních draků , jsou původem zvysoko a lužních lesů v Indii, severní a jižní Číny a jihovýchodní Asie regionech, včetně Laosu, Vietnamu, Kambodži , Thajsku a Barmě . Leguán zelený ( Iguana iguana , ) nebo společné Iguana , je původem z Jižní Ameriky , včetně Brazílie , Paraguay a Mexika, se tyto ještěrky roaming v celé Puerto Rico a Karibiku. Iguana je invazivní druhy, ve Spojených státech a je nejlidnatější v jižní Floridě , včetně klíčů a Everglades , na Havaji a jižních oblastech Texasu. Iguana a vodní draci jsou stromoví plazi , kteří dávají přednost žít ve stromech , ale čínské vodní draci strávit nějaký čas na březích sladkovodních jezer a potoků.
Vzdálení bratranci Vzdálenost Spojené

Na dotaz zdavodní drak aleguán může cohabitate , Melissa Kaplan , autor & quot; Iguanas for Dummies , & quot ; vysvětluje, že vodní draci a leguáni sdílejí mnoho stejných potřeb životního prostředí a obvyklé chování ; Nicméně , rozhodování o tom, zda je či není váš leguán nebo vodní drak vítá plaza spolubydlící závisí na mnoha faktorech . Počáteční úvaha jevelikost ještěrky a velikosti skříně . K domu průměrný dospělý leguán , nebo vodní drak , jeho stanoviště musí být 6 stop dlouhý , 4- stop hluboké a 6 stop vysoký . Přidání dalšího plaza této rovnice a čísla by měla zdvojnásobit . Předpokladem je , plazi tohoto typu jsou velmi teritoriální a vyžadují doménu vlastní .
Right Time , Right Place

Nevyhovující životní podmínky se projeví v celé řadě nezdravé reakce pro plazy . Například, pokud leguána domov je příliš malý, bude třít svou tvář a čelist na boku krytu , dokud se nezobrazíoděru . Bude pokračovat tření , dokud se jeho čelist je rozdělena a on je schopen jíst , podle Kaplana . Sdílení příbytek závisí na temperamentu ; plazů musí být kompatibilní . Páření neníideální doba pro zavedení , a ženy jsou stejně agresivní jako muži během této doby. Dalším aspektem při bydlení leguána a čínské vodní drak , je velikost zvířete . Velké ještěrky všech druhů jsou více tolerantní a cítit méně ohroženi tím, že menší ještěrky . Jakmile zavedena , pokud je kryt je dostatečně velký , vaše plazi by měl být v pořádku v průběhu času . Kaplan radí vám být připraven s druhým krytem , dostatečně velká, aby dům ani ještěrka , v případě, že soužití nevyjde .
Two neníCrowd

Poté, co jste představil svůj dvě ještěrky ven z krytu , položte novou chlap zpět jako první. Nechte ho seznámit s jeho okolím. Asi po hodině , nahradit domácí majiteli . Jejich bydlení by měly být nastaveny s bohatým a vzdálených krmných stanicích , nejlépe tak , že nejsou vidět na sebe při jídle . Obytné místnosti třeba zvýšit na výsluní a spací plošin v různých výškách a z line- of -sight s sebou. Toto rozdělení umožňuje, aby Vaše ještěrky nějaký čas o samotě . I s leguány a vodních draků , kteří si vzkvétaly spolu na chvíli, budete muset dávat pozor na instinktivní chování tzv agonistickými displeje . Tento neškodný projev dominance může zdát banální , ale pro plazy , je tovynikající období stresu , stisknutím imunitní systém a vede k další citlivosti infekce , což vede k nemoci nebo smrti , Kaplan upozorňuje .


Copyright © www.421948.com