Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Farm Animals >> Chov hospodářských zvířat >> 

Africká Husy : Jak oslovit Muž z Žena

Příslušnost k rodu Branta hus --- známý pro své černé účty , které jsou měkčí než ostatní husí rodů , Anser hus --- africké husy jsou ve skutečnosti původem z jihovýchodní Čína a jsouvětší verze čínské husy . Mají přední lalok a je jedním z mírnějších plemen hus . Poněkud společné na amerických farmách jako domácí zvířata , ale obvykle váží mezi 16 a 26 liber , což je střední husy . Pokyny dovolená 1

Zhodnoťte skupinu hus podle velikosti . Ve většině druhů husa , včetně africké husa , samci jsou větší než samice až o 20 procent , alezbarvení může být totožná mezi pohlavími . Tam jsou výjimky z tohoto pravidla , a můžete dělat jen taková rozhodnutí v rámci skupiny . Toto není považováno zapřesný způsob, jak zjistit pohlaví.
2

Pozorujte chování skupiny afrických hus . Husy jsou obvykle monogamní a ganders inklinují k ochranitelský . Oni budou často stojí kolem vnější skupiny žen defenzivně . I když je to pravda, prakticky všech druhů husa , můžete pozorovat jen takové chování v rámci skupiny .
3

Nakreslete vzorek krve pro analýzu DNA pro nejvíce průkazných výsledků ptáka pohlaví . To je jeden z nejméně příjemných prostřednictvím určení pohlaví africké husa je , a to je také docela drahé .
4

Prohlédněte si genitálie ptačích . Jako u všech plemen husy , Africké husí samce , nebo houser , má vnitřní penis . Pohlavípták fyzicky , držte ji dnem vzhůru se zadním koncem směrem k vám , otevřete kloaky prsty (otevření slouží reprodukci zvířete , močové a střevní trakt ) a podívat se dovnitř . Pokud uvidíte vývrtka - jako penis , to jepes , pokud ne, je tožena

.

Copyright © www.421948.com