Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Farm Animals >> Farm Animals zdraví >> 

Jak udržet Snakes Mimo Kuřecí domy

I když malé hadi mohou příležitostně sloužit jako dárky pro vaše kuřata , velké a jedovatí hadi představují nebezpečí pro vaše vejce a vaše stádo . Tím, že čas zajistit své Coop a adresu okolnosti ve vašem dvoře, který může přilákat hady , můžete snížit riziko hadí setkání , aby vaše slepice v bezpečí.
Odstranění skrytých COOP vchody

Menší dospělé hady může sklouznout do otvorů tak malé jako čtverec čtvrt palce , takže první věc, kterou na adresu je vaše coop . Prohlédněte si po celém obvodu , kontrola drobné praskliny a díry . Utěsnění trhliny v betonové zdi nebo nadace s maltou . Nezakrývejte žádné otvory s čtvrt -palcový hardware hadříkem pevně zajištěny na svém místě. Zkoumat a oblasti těsnění , jako jsou okna , otvory , krokve , bednění nebo jiné potenciální vstup had . Pokud máte zvýšenou podlahu na vašem družstvu platí hardware hadříkem po celém obvodu . Tmavá , často vlhkém prostředí pod zvýšenou podlahou je atraktivní pro hady.
Vytvořte si Yard méně atraktivní

Hadi hledat chráněných míst k lovu od a oblast kolem kurníku může poskytnout jen přístřeší , které potřebují. Vysoké trávy, woodpiles , skalní piloty a oblasti těžkého růstu plevelů zajistit dokonalé úkryty pro hady. Udržujte trávu krátké ve vašem dvoře a vytáhněte plevele okolo svého družstva na pravidelném základě . Uvažovat o přemístění woodpiles a skalní piloty do jiné oblasti vašeho dvorku v dostatečné vzdálenosti od vašeho družstva .
Uchovávejte Další potravinových zdrojů na uzdě

Hadi podívat na místech, kde je jídlo bohatá. Bohužel, kuřecí družstva předložit hady s all- you-can - jíst bufetu. Kromě vajec , mláďata a někdy i dospělých kuřat , hadi jedí hlodavce - které kuřecí klece často domů . Těsnění coop s drátem zakázat hadi pomůže mezní hlodavce , ale malé množství hlodavců jsou přitahovány k slepice . Zvážit změnu krmiva kontejner podavač zavěšení nebo ten, který uzavírá zavřené , dokud kuře kroků na talíři. Pokud krmíte kousky na vaše kuřata , odstraňte zbytky po krátké době . To pomáhá snížit dodávky potravin pro hlodavce , které lákají hady .
Přehodnoťte had repelenty a pastí

Ne federálně schválené chemické had repelenty existovaly v době vydání. Rutherford County, Tennessee , webové stránky říká, že některé domácí opravné prostředky , jako jsou přípravky proti molům nebo kajenský pepř spreje , může pomoci , ale to může způsobit problémy pro kuřata a je lépe se vyhýbat . Odchytu hadů může být nebezpečné , zejména v případě,pasti had se stane být jedovatý . Váš nejlepší postup je soustředit se na družstva a jeho okolí loděnice , aby hady na uzdě. Pokud past nebo vidět jedovatých hadů v kurníku , obraťte se na profesionální stěhovací servis .
UdržovatCoop Důsledně

Pravidelná údržba coop je nezbytné chránit vaše kuřata před predátory těchto jako hadi. Odstraňte vejce ihned po položení snížit pokušení . Zkontrolujte, zda pro nové otvory nebo potenciální poškození družstva denně a provést opravy tak rychle, jak je to možné. Pokud zjistíte, hady skrývá ve svých budek , zvažte montážní krabice do zdi a eliminuje se možnost lezení . Vezmeme pár minut navíc každý den může pomoci udržet vás a vaše kuřata v bezpečí před nezvanými hadů.

Copyright © www.421948.com