Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Farm Animals >> Farm Animals zdraví >> 

Jak ochránit kuřata z Hawks

Jako majitel kuřecí , hrnou bezpečnost musí být nejvyšší prioritou . Majitelé Kuřecí se často zaměřují na pozemních predátorů , jako jsou mývalové, skunky , kojoti , krysy a hady , zajištění toho, že družstvo je v bezpečí. Ale země není jediný způsob, jak dravci mohou chytit a zabít své stádo. Hawks útoku ze vzduchu a vyžadují různá bezpečnostní opatření .
PřidáníOchranný kryt

Nejjednodušší způsob, jak chránit vaše kuřata z jestřába útoků je zablokovat jestřábi od zadání Chicken Run . Krycí malý běh se střechou ptáka či jelena síťoviny , hardware hadříkem nebo drátěného pletiva drží dravce z obcházel dolů. S většími běží , může to být drahé , ale je to stojí za investici , aby kuřata v bezpečí.
Keře a dalších možných Ochrana

Pokud se krytí svého běhu není možné , zvažte výsadbu různých keřů nebo křovin kolem svého dvorku , které mohou poskytnout krytí pro kuřata. Když kuřata všimnete jestřáb v oblasti , mohou běžet schovat a ukrýt , dokud je to bezpečné. I když to není zárukou jejich bezpečnosti, poskytuje jim nějaké pokrytí a snižuje riziko útoku . Další možností by bylo umístit palet nebo jiných dřevěných desek po celém Chicken Run , kde se vaše kuřata skrýt .
Vede plemennou král

Pokud žijete v oblasti, kde kohouti jsou povoleny , zvažte přidání kohouta do svého stáda . Kohouti chránit své stádo. Dělají konkrétních volání, kdyžjestřáb se nachází v oblasti , upozorní na slepice , aby se kryt. V případě útoku , velký kohout se může pokusit zahnat jestřába . Pokud nemáte kohouta , budezádumčivý slepice chrání mláďata často bojovat s jestřáby stejně.
Ostatní zvířata mohou zajistit bezpečnost

A dobře vycvičený pes , jako například hospodářská zvířata hlídacího psa , může být takéskvělý kuřecí ochránce. Hawks podívat na malých zvířat kořisti a mají tendenci , aby se zabránilo větší zvířata . Pokud máte středně velký až velký pes, který dostane spolu s vašimi kuřat , ať strávitden venku dohromady. Přítomnost velkého psa je dost často odradit jestřába z obcházel dolů. Navíc váš pes může pomoci odradit ostatní dravce . Další možností je zvíře perličky . Tito ptáci mohou být hlasitý a upozorní zbytek stáda jestřábů v této oblasti.

Copyright © www.421948.com