Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Farm Animals >> Farm Animals jako domácí mazlíčky >> 

Jak se staví jednoduchý , levný kurník

Backyard kuřata jsou stále oblíbenější , a to jak domácí zvířata a jako producentů vajec . Nicméně, nákup kurník může být drahé a najít perfektní jeden , aby vyhovoval vašim potřebám , může být obtížné . Budování vlastní kurník pomocí PVC potrubí je poměrně snadné a umožňuje nastavit nový domov svých kuřat bez větších nákladů.
Věci, které budete potřebovat
6 12 stop 1,5 palce PVC trubky , plán 40 < br > 1 3 - ​​od - 50 -noha role drátěného pletiva nebo kovové tkaniny Galerie 1 plastová Tarp Spojené metr
tužka
PVC trubky řezačka nebo malá pila Spojené drátové řezačky
8 1.5 palcový PVC T konektory
4 1,5 -palcová PVC křížové konektory Spojené 8 1.5 palců PVC 45 ° loketní konektory Galerie 6 1.5 palců PVC trojcestné rohové spojky
2 1,5- inch PVC čtyřcestné rohové spojky
1 balení Pásky stahovací, 250 ks
8 U - tvaru sázky stanu
PVC trubky lepidlo (volitelné příslušenství)
Pokyny Spojené tělesného rámce
1

Opatření tři trubky do čtyř 3 -noha sekcích PVC . Střih těchto trubek pomocí řezák trubek z PVC nebo hack pilu .
2

Měření a snížit pěti délkách 17- palcové roury .
3

Vyberte jednu tří- způsob rohová spojka . Vložte délku 3 -noha trubky do jednoho z otvorů. Vložení druhé délku 3 -noha potrubí v druhém otvoru , v úhlu 90 stupňů k první trubky . Vložte volný konec každého potrubí do koncového otvoru T- konektoru .
4

Vložte délku 3 -noha trubky do otvoru buď T - konektorem, který jeo 90 stupňů úhel z první trubky . Připojení čtyřcestný příčný konektor na konec trubky . Vyplňte náměstí s čtvrté délce trubky.
5

Vložte délku 17 palců potrubí do každého konektoru , do otvoru naproti delší potrubí. Připojit čtyřcestný příčný konektor a T - konektor délky trubky , naproti konektory stejného typu . Kompletní obdélník s délkou 3 metrů potrubí .
6

Vložte délku 3 -noha trubky do každého konektoru , v otvoru naproti předchozí trubky . Připojte otevření centra T- konektoru k potrubí ve stejném řádku jako v předchozím T - konektoru. Připojte trojcestný rohový konektor do druhého potrubí. Vyplňte obdélník o délce 3 metrů potrubí .
7

Udělejte si druhou boční panel , pomocí kroků 1 až 6.
8

Připojit na obou bočních stranách pomocí délka 3 metry potrubí ve volných otvorů rohových spojek třícestné .
Střešní rám
9

Měření a nakrájíme osm délky 1 -palcová PVC potrubí. Vložit jeden kus do volného otvoru konektoru. Připojit loket konektor k volnému konci každého 1 - cm rouře . Otočte všechny loket čelit tomu, co bude středem družstva .

10

Měření a nakrájíme 10 délky 34 - palcové roury . Vložte délku 34 palců potrubí do každého z loktů na rohu klece .

11 < ​​p> Připojte potrubí v rozích pomocí třícestné rohové spojky . Bez otevření konektorů by měly směřovat na střed družstva .

12

Vložte délku 34 -palcový PVC potrubí do volného otvoru každého kolena konektoru ve středu kurníku . Připojení potrubí ve středu klece pomocí dvou rohových spojek čtyřcestné . Volné otvory z každého konektoru by měla směřovat konce klece .
13

Kompletní střešní rám připojením konektoru na vnější straně rámu do nejbližšího konektoru ve středu kurníku , pomocí 34 - palcovou trubku . Připojte dva konektory centrum pomocí poslední délku 17 palců PVC potrubí.
Wire kryty
14

Vložte vodič v horní části klece , aby vnější hrana překrytí PVC trubky mírně . Nechtevodič volně spadnout na zem , po vnější straně rámu . Použijte kabelové svazky připojit vodič v horní části klece , jejich napojení na cca 6-ti palcové intervalech.
15

Vytáhnětevodič napnutý , snížení množství povislá , jak nejlépe je to možné. Připojte kabel k horní části rámu karoserie pomocí stahovacích pásků na cca 6 -palcové intervalech. Připojte vodič k vnější hraně rámu stejným způsobem . Řez drát ve spodní části rámu , tak i odchází mírně překrývají potrubí . Wrap drát kolem spodní trubky a připojte jej pomocí stahovacích pásků , jak je uvedeno výše .
16

pokrytí zbývající konce družstva , na obou stranách , zopakujte kroky 1 a 2.
< br > 17

centrumúzký okraj drátu v horní části klece , překrývající se drát na každém konci . Připojte vodič na vrchol klece a na stávající vodiče pokrývající pomocí stahovacích pásků na cca 6 -palcové intervalech. Řez drát ve spodní části rámu , tak i odchází mírně překrývají potrubí . Wrap drát kolem spodní trubky a připojte jej pomocí stahovacích pásků , jak je uvedeno výše . Opakujte na druhé straně klece . Na
18

Měření a vyříznout kus drátu , aby se vešly každý konec družstva . Připojit pomocí stahovacích pásků na cca 6 -palcové intervalech.
Dokončovací
19

Měření a vyznačte obdélník 17 palců široký o 23 centimetrů vysoký na jednom konci klece . Vyřízneme otvor do drátu.
20

Měření a snížit obdélník drátu 19 palců široký 25 centimetrů vysoký . Střed kus drátu nad otvorem . Připojte jej do klece pomocí rovnoměrně rozloženy kabelové pásky podél jedné strany . Kompletní dveře se dvěma pružinovými háčky nebo jiných uzávěrů .
21

Kryt jeden konec družstva s plachtou , aby stín pro kuřata. Připojte se k rámu drátu pomocí stahovacích pásků . Řez plachtu a děrování podél jeho hran podle potřeby , aby se vešly to.

Copyright © www.421948.com