Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Farm Animals >> Krmení hospodářských zvířat >> 

Jak načíst balíky sena na vůz

Balíky sena hmotnosti 40 až 130 liber každý se používají pro koně a malých zemědělských podniků . Vkládání balíků na traktoru nebo koňským sena vozu je dost špatné, jak to udělat jednou , ale je to ještě horší, pokud se balíky sena převrátit a vy budete muset vyskládat do vozu znovu . Vzhledem k tomu, nákup sena a stohování to v seníku , stodole nebo stabilní je takvyčerpávající práce v domácnosti , lidé mají tendenci kupovat tolik balíky sena , jak se vejde na vozíku. Pokud to hromada převrhne , by se balíky sena způsobit poškození . Věci, které budete potřebovat
Pracovní rukavice
Pracovní obuv
Těžké ponožky
25 stop dlouhé lano nebo bungee šňůry
dřevěné palety ( volitelné ) klipart Alergie masku ( volitelně )

Zobrazit další instrukce
1

kladen na těžké ponožky a pracovní boty . I když je možné stohovat balíky sena bez pracovní obuv , budou stébla sena plavat do vašich bot , ponožek a do kůže . Je mnohem snazší dělat těžkou práci na dopravu balíky sena s chráněnými nohama . Nasaďte si pracovní rukavice chránit vaše ruce od stébel sena a z ostrého lisování drátu . Stonky sena snadno dostanete pod nehty .
2

Zkontrolujte hladinu spodní části vozu . Pokud je to na úrovni , přejděte ke kroku tři. Pokud to není na úrovni , nebo má promáčknutí a díry , pakbalíku sena zásobník bude náchylný k převrácení . Umístěte dřevěné palety na spodní části vozu , aby se převážně na úrovni základny .
3

uvázat jeden konec lana nebo bungee šňůry kolem poloviny jednoho balíku v řadě nejblíže k truck cab nebo traktor . Tento balík se chová jako kotva . Ujistěte se, žezbytek lana je v horní části kabiny , nebo visí ven z vozu .
4

Položte první vrstvu sena , aby se všichni čelí stejným způsobem ( a to buď vertikálně nebo horizontálně ) . Stiskněte dohromady pokud je to možné , aby se stabilní spodní vrstvu . Nepoužívejte žádné rozbité balíky sena (kdemotouz přetočení ) na dně , protože tato vrstva musí mít většinu hmotnosti .
5

Položte druhou vrstvu v opačném směru jakoprvní . Je-liprvní vrstva sena byl celý umístěn vodorovně , pakdruhý musí být všechny umístěny vertikálně . Třetí vrstva je pak umístěn ve stejném směru jakoprvní . Čtvrtá vrstva je ve stejném směru jako druhá vrstva . Tento brázdí vrstev pomůže udržet těžkou seno hromadu stabilní .
6

Umístěte rozbité balíky sena na horní nebo klín je po stranách vozu , pokud je to možné . Pokud začnou klouzat z vozu , nechte je .
7

Získejte volný konec lana nebo bungee šňůry , která je vázána na balíku sena na nejnižší vrstvě . Použijte tento konec svázat horní části svazku až do mezer v bocích vozu je . Pokud je to jenna krátkou vzdálenost , časopis Equus doporučuje říditněkolik set metrů , zastavení a kontrole hromadu před pokračováním v cestě .

Copyright © www.421948.com