Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Farm Animals >> kozy

Jak zpracovat kozí maso doma

Není pochyb o tom , že kozí maso je jedním z hlavních složek v nespočet vynikajících jídel po celém světě . Některé z nejznámějších receptů pochází z Evropy a Jižní Ameriky . Kozí maso se stalsynonymem silné chuti , vždy spojena s pikantní , středomořských jídel . Věci, které budete potřebovat
kozím masem
Pot
vody
olej
sůl
bílá , černá a červená paprika
Brandy nebo červené víno
Zobrazit více pokyny dovolená 1

Vyberte kozí maso . Toto je pravděpodobněnejdůležitější část celého procesu , v důsledku zvláštních vlastností tohoto konkrétního druhu masa . Čerstvé dítě kozí maso jejeden vybrat , protože starší kozí maso (nalezený v supermarketech ) , má tendenci být velmi silná a drsná . Kromě toho, když je vaření ,chuť se změní na příliš silný pro lidi, kteří nejsou zvyklí na to .
2

Cookkozí maso v hrnci . Pokud se jedná o středně velké nebo velké velikosti kousky kozího masaPrvním krokem je vařit velmi pomalu ve vroucí vodě . Tento krok se provádí zejména proto, že maso je třeba změkčit před smažené . Opět platí, že je tovelmi pomalý proces , který trvá asi 45 minut až 1 hodinu.
3

Spice kozí maso . To je nejjednodušší celých kroků . Stačí přidat sůl a bílý /černý /červený pepř . Každý z těchto typů pepře je potřeba , aby byly speciální směs chutí , která je obyčejně známý v kuchyni jako gastronomické exploze .
4

Nechtekozí maso máčet v brandy nebo červené víno . To je stará technika, která hledá pro rozšíření masové pokrmy, zatímco přidáním zvláštní chuť z některého z těchto dvou konkrétních nápojů . Brandy jeprvní možnost vybrat si z , ale pokud to není , kde se nachází , pak červené víno jevynikající volbou příliš . Namáčení by měl trvat asi 2 hodiny .
5

Frykozí maso . Toto je poslední a finální krok, který ukončí celý varný proces této nádherné masa . Jednoduše smažit jako jakýkoli jiný druh masa . Pokud chcete, aby ji na novou úroveň přidejte trochu bílého vína při smažení , tak pro změnu trochu vnější chuť masa .

Copyright © cs.xzhbc.com