Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Farm Animals >> kozy >> 

Jak si vyrobit kozí Hřiště

Ze svých divokých předků , domácí kozy zdědili touhu a nadání pro lezení. Při absenci strmými útesy a skalní římsy , bude kozy hledat příští nejlepší věc na měřítku, a často, že zahrnuje střechy stodoly nebo kapotu Vašeho vozu . U některých jednoduchých a v mnoha případech recyklovaných materiálů - mezi nimi dřevěné kabelové cívky, pařezy a palubky prkna - můžete vytvořit víceúrovňový hřiště , která poskytuje dostatek příležitostí pro cvičení a splňuje instinkty vašich kozí lézt , skákat a hrát ; které všechny vedou k šťastnější, zdravější koz.
Šťastná koza jeobohacený Kozí

Ve studii z roku 2001 zveřejněné v australském Journal of Experimental zemědělství , ve srovnání vědci tělesné hmotnosti koz sídlí v tradiční pera ty, které sídlí v kotcích , které byly obohaceny použití staré pneumatiky , dřevěné železniční pražce a potrubí z PVC . Výsledky byly nezaměnitelné : Kozy v obohacených kotců byly zdravější . Osmdesát tři procent přibrala atřetinu méně přestal jíst . Ve své publikaci na kozí obohacení , výzkum veterinář Dr. Sara Savage napovídá, " někde v evolučním vývoji ( domácích koz ) , zvědavost a hrát pohon se ukázal jako pozitivní síly pro přežití. "
Srandu kolem

Stejně jako jejich divocí příbuzní , kozy jsou pevná v kramflecích, horolezci a používat více úrovní a výšky , a to nejen zkoumat jejich prostředí , ale vytvořit hierarchii. Splnit instinkty vašich kozí skákat a šplhat pomocí položky vytvořit vertikální strukturu : hromadu velkými kameny , půlky dřevěných sudech , velké pařezy o různých obvodech a výšek , palety na které se vztahuje překližky a /nebo staré dřevěné kabelové cívky. Připojte k sobě pomocí mostů nebo rampy ; 5/8 palce palubky deska funguje velmi dobře . Na strmé povrchy a terény pro montáž malých proužků dřeva na pomoc kozy přilnavost. Savage píše, že hračky a nábytek nejen poskytnout výkon , ale může snížit šikanu v rámci stáda. Nábytek nemusí být omezen na venku . Nainstalujte pódia nebo lavice uvnitř kozího příbytku. Jako završení , montáž Push košťata hlavy přístřeší zdi nebo příspěvků na kozy ženicha nebo poškrábání . Sečteno a podtrženo , nemusíte generální dodavatel nebo druhou hypotéku uspokojit vnitřní divoké kozy vašich zvířat , ale můžete si vzít inspiraci z těchto majitelů koz , kteří šli do úžasné délky se snaží . Webových stránek < br > Golden Goat Bridge

řezbář Chris Lubkemann laťku v umění otáčení starých kabelových cívek do koz hřiště. Se jmény jako & quot ; Zlatého Kozí most, & quot ; & quot;Goaterhorn & quot; a & quot; montáž Goatarest , & quot; Struktury Lubkemann poskytují dostatek příležitostí pro své malé stádo trpasličích koz běžet , skákat a hrát . Téměř vše je vyrobena s použitím recyklovaných materiálů - od téměř 40 kabelových cívkách získaných z jeho místní elektrárenské společnosti , na mosty a rampy vyrobené z odpadního dřeva . Lubkemann umístí různé velikosti cívky na nad sebou , šrouby je dohromady pro stabilitu a spojuje je s jinými cívky s rampami a mosty . On dokonce maloval struktury , aby se podobal své protějšky . Lancaster , Pennsylvania farma - a jeho rezidentní horolezci - se ukázaly býtpopulární turistická atrakce
Gone Surfin '

Dejte" wow " v kozím hřiště. s tématem podpisu . Slyšeli jste o surfování psů , stejně Double Durango farmě mimo Atlanty , Gruzie surfování kozy - minus vln a vody. Na farmě je stádo nigerijských trpasličích koz viset 10 na skutečných surfy namontovaných na dřevěné sloupky. Bambusové tiki hut , kompletní s doškovou střechou , dodává završení této jedinečné tematické hřiště. I v jejich vnitrozemský stát , majitelé farmy zjistil, použité , levné surfovací prkna na Craigslist . V Long Island , New York , Catapano farmy kozy vychutnat námořní themed hřiště , kompletní s multistory lodi. Michael Catapano , bývalý lékař a spolumajitel tohoto oceněného mléka a mléčných výrobků , připisuje úspěch svého řemeslníka sýry mají šťastný, bez stresu zvířat . Pokud se necítíte zejména tvůrčí , půjčit nějaké nápady od společností, které staví vlastní a zábavní hřiště pro nongoat děti. Z mnoha z těchto společností si můžete objednat speciální kousky , včetně horolezců , betonové balvany a přihlaste vahadel .
Vyvrcholení

PokudPritzker Architecture Prize se uděluje za významný přínos na kozí hřiště design, je pravděpodobné, že by šel do Davida Johnsona v pátek , Illinois . Johnson postavil cihlovou " Kozí hrádek " pro své malé stádo Sanaan kozího mléka . 31 -noha věžička je vyroben z ručně nalil cihel. Základní šest podlaží a 276 spirálové schody jsou vyrobeny z litého betonu . Johnson používal strmě šikmé měděnou střechu odradit pták hřadování . On moc myje podlahy a schody každých šest měsíců pro odstranění hnoje nahromadění . Struktura je jedním z pouhých tří takových koz hradů na světě , jiní v Portugalsku a Jižní Africe. Díky značné množství času , stupně ve středověké architektury, zhruba 5000 cihel , jeřáb ke zvedání střechy a , s největší pravděpodobností , telefonní číslo Johnson , vaše kozy to může obsadit Zámek č 4.
< br >

Copyright © www.421948.com