Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Farm Animals >> prasata >> 

Jak pečovat o opuštěné Prasátko

Existuje mnoho důvodů, proč můžeselátko být bez matky , bez ohledu na důvod , že můžete být schopni se postarat o sirotka a pomoci mu přežít . Péče o opuštěné sele může být obtížné a vyžaduje trpělivost . Je třeba je pečlivě krmení , aby se zabránilo vdechnutí do plic . Staršísirotek sele , tím větší je šance, že přežije . Věci, které budete potřebovat
Byt Pan
kapátko
topné podložky nebo bezpečnostní Heat Lamp
Playpen nebo Pet Carrier
listy
sójové nebo kozí mléko
Gerber Rice dítě Cereální < br >
Zobrazit další instrukce dovolená 1

poskytnout čisté , suché a teplé místo na sele . Důmsele buď v ohrádce nebo malých zvířat dopravce . Přidat topné podložky nebo bezpečnostní tepelnou lampu do prostoru pro teplo . Selat by měla být udržována na 90 stupňů Celsia . Shrnovací plechy přes ohrádku , aby se zabránilo průvanu .
2

Nakrmte prasátko pomocí malého plochého pánev (pokudsele odmítne pánev , zkuste místo toho pomocí kapátka ) . Nakrmte prasátko kozí mléko nebo sójové mléko a ohřát mléko , jako byste ohřát mléko pro dítě . Ponořte selete nos do misky , takže je možné vidět a ochutnat mléko a spusťte jej konzumovat . Sele se bude bojovat v první až si uvědomí,pánev je plná jídla . Feed za týden starý selátko každé tři až čtyři hodiny.
3

Po třech dnech , začít přidávat Gerber rýže, cereálie do mléka . Přidat další a další cereálie do mléka každý den , takže po dvou týdnech se stala spíše pasty než kapalina .

Copyright © www.421948.com