Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> fretky >> V souvislosti s Fretky

Jak dlouho Pet Fretky Live

? Pet fretky jsou malé , chlupaté masožravci . Vědecky známý jako Mustela [ putorius furo ] , které patří do rodiny vydry , lasičky , jezevci a skunky , ale na rozdíl od nich , pet fretky může být domácký . Fretka může žít až 10 let , je-li zdravá , a může vážit kdekoli mezi 1 a 5 liber na průměru . Pokudzvíře fretka je to způsob, jak venku , to nemá schopnost přežít na než několik dní . Zdravotní problémy

Fretky jsou náchylné k chorobám , jako je psinka , aleutského nemoc norků , onemocnění dýchacích cest a zažívací potíže . Tyto zdravotní problémy mohou mít vliv na dlouhověkost domácích fretek . Mohou ukázat, příznaky podobné chřipce , které mohou dostat přenášené na člověka také . Ve starších fretek , nadledvinky a slinivku dostat postižených . Poraďte se s veterinářem , pokud zjistíte, že vaše fretka ztrácí srst , je apatický nebo nevolno nebo vykazuje známky svalové atrofie , močové zablokování svalové atrofii , močové blokádu (psi) a zvětšená vulva ( ženy ) nebo křeče .

Udejte svou fretku čisté životní prostředí a udržovat položky, jako jsou pěnové balení arašídů , gumy , latexu , plastu gumičky a žvýkat hračky pryč . To vyřeší mnoho problémů souvisejících se zdravím a ujistěte se, že pet vede dlouhý a zdravý život .
Řešení zdravotních problémy

roční check- up k veterináři dobře obeznámeni s fretkami jenutností . Získejtekompletní fyzikální vyšetření provádí , včetně uší pro roztoče . Pokud je to nutné , se zubní čištění . Očkovat fretku proti vzteklině a psince . Je vhodné , aby se Aleutian virové onemocnění zkouška provádí každý rok , aby byla zajištěna fretku není nakažen touto nakažlivou a smrtelnou chorobu .
Krmení

Jaké majitelé krmivo pet fretky může mít vliv na to, jak dlouho žijí . Fretky vyžadují stravu s vysokým obsahem živočišných bílkovin a tuků , ale nízký obsah vlákniny a sacharidů . Můžete si dát kuřecí , krůtí , hovězí a přírodní kořist stravy . Můžete také krmit vysoce kvalitní suché fretka potravin k dispozici v obchodech se zvířaty . Krmivo kombinace granulí a masa od prvního roku, takže si můžete vychutnat různé příchutě . V opačném případě jsou vybíraví jedlíci , budou těžko živit , když dobře . Je dobré , aby se suché krmivo a vodu k dispozici vždy , protože fretky Nemáte žádné pevné časy jídlo . Správné výzkum a konzultaci s veterinářem je užitečný a přitom dietní změny .
Zastřihování Požadavky

přirozeně čisté pet nejen rád se připravuje každý den , ale mohou trávit hodiny připravit sám . Nepoužívejte koupat ji příliš často . Zeptejte se svého veterináře , aby vám ukázal správné metody péče . Fretka vrhá vlasy dvakrát do roka . Můžete odstranit uvolněné srsti česání to denně . Zkrátit nehty a vyčistit uši jednou týdně . Také zkontrolujte uši pro roztoče . Zubní čištění je dostatečné , pokud se provádí jednou měsíčně . Používejte pouze fretka zubní pastu a měkkého malé domácí zvíře kartáček na zuby . V případě tvorbu zubního kamene , seprofesionální úklid provádí .
Fretky jako domácí mazlíčky

Fretky mohou být velmi dobré mazlíčky . Oni sdílejí společné charakteristiky kočka a pes sněkolika vlastních charakteristických rysů . Fretky mohou být definovány jako malé , klidné , milující , hravé a nezávislými bytostmi , které požívají lidské interakce . Mohou být zábavné společníky v jejich věku , taky , protože jejich hravost není utřít s věkem . Vědí, že jejich jména , jsou dobří v učení triků a reagovat na příkazy . Můžete dokonce smetí -box vycvičit . Jakmile budete učit , coje přijatelné chování , se fretky nikdy nezradím .

Copyright © cs.xzhbc.com