Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> fretky >> V souvislosti s Fretky

Rostliny v Hamster Cage

Křečci jsou bez zápachu malé noční hlodavci , které dělají vynikající první zvířata . Jejich přirozená zvědavost a dovádění bavit děti, které jsou připraveny k odpovědnosti za péči o živého tvora . Mějte křečky pohodlnější čištění klece a kontrolu hladiny potravin a vody , každý den . Svlačec a blatouchy jsou toxické pro křečky , ale je tu spousta jiných bezpečných vod pro křečka klec . Pampelišky

Pampelišky jsou zahradní plevel s tmavě zelenými , vroubkované listy s zub - jako hrany a zářivě žlutý květ na jednom stonku . Rostliny se šíří vzdušnými semeny , které jsou v načechraný míč . Pampelišky jsou nejen bezpečné pro křeččí klece , ale jsou také chutné jídlo pro lidi . Listy vlastnit štiplavou chuť a jsou vařené jako listová zelenina , jíst syrové v salátech nebo použité při výrobě vína . Kořeny se praží , aby kávu . Pampelišky vznikl v Asii , vzít si jejich jméno od francouzského slova " dent de lion ", nebo lví zub , a je nyní naturalizovaný v Severní Americe .
Řeřicha

Řeřicha jsou zelené vodní rostliny , které patří do rodiny kapusty . Rostliny produkují malé bílé a zelené květy a jejich duté stonky , aby listy plavat ve vodě . Tyto rychlé rostoucí zelené lze nalézt v čistých rybnících a tekoucích přes východní USA Listy řeřichy jsou prodávány jako rostlinné zelené v supermarketech . Rostliny mají mírně nažloutlý - zelený listy s štiplavou chuť . Jsou bezpečné pro křečka klecí a také jeden z nejstarších listové zeleniny je známo, že se požívaných lidí, kteří se přidávají je do polévek nebo dušených pokrmů a salátů .
Clover

Clover rostliny zahrnují 300 různých druhů patřících do příslušné čeledi bobovitých . Červené nebo bílé jetele jsou bezpečné rostliny pro křečka klece . Používají se také jako dobytek krmivo a pěstovány jako doplňovat půdopokryvná zlepšit chudých půdách . Clover rostliny mají listy se třemi až sedmi částí a bílé , fialové nebo růžové květy . Rostou rychle a snadno šířit v místech , jako jsou louky a trávníky , znovu se objevuje brzy po každém zasedání stříhání trávníku .
Cow Petržel

Cow petržel je jiný plevel, který je bezpečný pro použití v křečka klecích . Je to také volal divoké kerblík nebo divoký zobákovitý petržel . Pochází z Evropy a Asie , a souvisí s mrkví a skutečné petrželkou . Kráva petrželka rostliny mohou dosáhnout 170 cm na výšku a vyrábět trojúhelníkové zelené listy a malé bílé květy na mnoha tenké stonky v horní části rostliny . Rostliny často rostou u cesty , ale ti z luk , lesů a vzdálených živé ploty jsou méně pravděpodobné, že budou kontaminovány znečištěním .

Copyright © cs.xzhbc.com