Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> fretky >> V souvislosti s Fretky

Jak mohu Surrender Můj Ferret

? Odevzdání vaše fretka je obvykle stresující jak pro fretky a majitele . Tento proces by měl být nikdy brát na lehkou váhu , ale někdy je to nevyhnutelné . Ať už se pohybujete někde , že neumožňuje fretky , nebo si prostě nemůže už starat se o něj , tam jsou místa, kde můžete odevzdat fretku , a zajistí, že se najde dobrý domov . Návod dovolená 1

Hledat fretky záchranných centrech ve vaší oblasti . Nationalferretrescue.org poskytuje stát ze státních prostředků . Pokud nejsou k dispozici žádné speciální záchranná centra pro fretky , bude místní útulky obvykle přijmout fretky .
2

před vzdává své fretka se zeptat Zavolejte záchranné centrum nebo přístřeší . Jepřístřešíne-zabít úkryt ? Pokud to neníne-zabít úkryt , jsou pohodlné vzdát své fretku do útulku , který by ho mohl zničit , pokud není přijato v určitou dobu ? Máútulku obrazovce své žadatelů před umožnit jim přijmout fretka ? Znát jejich proces screeningu vám pomůže cítit jistější , že vaše fretka najdete dobrý domov .
3

Zeptejte útulku nebo záchranné centrum o tom, co jejich politiky jsou pro odevzdání fretku . Mnohé bude vyžadovat malý poplatek pro pokrytí nákladů na potraviny a veterinární péči .
4

Zvažte najít nový domov pro vaše fretka sami . Můžete požádat přátele nebo dokonce psát seznam on-line . Výhodou je to, že se dostanete na obrazovku novým majitelům vaše fretka je sami .

Copyright © cs.xzhbc.com