Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> fretky >> V souvislosti s Fretky

Ferret nočník

I fretky nemají automaticky používat bedničky tak, že kočky mohou být vyškolen , aby tak učinily . Toaleta školení fretka by měla začít , když vstoupí do domu , amladšífretka jejednodušší to bude . Být trpělivý a důsledný jsou dvě nejdůležitější vlastnosti WC školení fretku . Přírodní chování

Matka fretky učí své výstroje , aby se vyprázdnil a močit v rozích . Soupravy budou samozřejmě pokračovat v tomto chování , pokud byly vzaty od jejich matek , než jsou připraveni . V soupravách , které byly chovány jejich matka , můžete využít tohoto chování , ale v případě, že souprava postrádá školení , můžete trénovat jej k tomuto chování sami .
Litter Box umístění

Chcete-li začít , umístěte Toalety v každém rohu oblasti, kdefretka hraje . Umístěte gumovou podložku pod boxu , aby se zabránilo úniku . Umístěte některé z trusu fretky v pánvi tak, aby byly vypracovány na místě . Trojúhelníkové pánve, které odpovídají úhledně do rohů může býtdobrou volbou pro fretky .
Školení

Dávejte si fretku za znamení , že se chystá k úlevě od sebe . Když to začne zálohovat do kouta , zvýšení jeho ocas a krčí se , že se chystá , aby se vyprázdnil nebo močit . Pokud to dělá to mimo jeho bedničky , říci "ne " hlasitě . Pokud ho chytit dost brzo , to obvykle zastaví fretku . Pak vložte ji do bedničky a chválit ho , když se zbavuje sám .
Úvahy

Fretky bude zálohovat používat jejich bedničky . To znamená, že nebudou chtít vstoupit do bedničky nebo skákat přes plastové části . Použijte bedničky s velmi nízkou rtu , aby se ujistil , žefretka může snadno dostat do ní . Můžete také snížit stranu pryč od kočka bedničky . Nejen to , abykrabice snazší dostat se do , to dělábedničkyméně atraktivní místo pro vaše fretka hrát . Ačkoli vrh může vysypat z bedničky , budou trus uloženy směrem dozadu .
Počet Toalety

Pokud máte více než jednu fretku , budete bude muset použít několik Toalety . Dominantní fretky nemusí nechat ostatní fretky v blízkosti jejich bedničky , a některé fretky prostě odmítnou sdílet . Tam jsou také fretky , kteří odmítají používat bedničky , pokud jiný fretka bylo jeho použití . Pokud máte více než jednu fretku , které mají alespoň jednu bedničky za fretka může zabránit bojů nebo nehody .
Varování

Nepoužívejte nadávat fretku pro zmírnění se mimo z bedničky , pokud jste chytili ho při činu . Pokud jste jen najít trus a nadávat na fretku , budefretka nevím, proč je to , že budou potrestáni .

Copyright © cs.xzhbc.com