Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> fretky >> V souvislosti s Fretky

Wild Ferret Dieta

Po čelí blízko vyhynutí v důsledku nedostatku potravinových zdrojů ,divoký černý černonohý se vrací na scénu v Severní Americe . Populací lasicovitých se postupně zvyšuje od ochranářské úsilí v roce 1980 začala chránit prérie , kde tento druh divoké fretky - jediný původem ze Severní Ameriky - žije a loví . Ačkoli divoké černonohá fretky konzumovat omezenou stravu ,budoucnost jejich přežití závisí na neustálé zásobování prérie půdního fondu , včetně dříve pásli podzemních zvířecích tunelů a drobných savců . Typy potravin

psounů tvoří 90 procent divoké fretky stravy , podle amerického Prairie nadace . Jako zavazovat masožravce ,North American černá černonohý jí pouze zvířata . Při jeho jídlo volby , prérijní psi , není k dispozici , může se konzumují myši , gophery , pozemní veverky , malí plazi , ptáci a vejce .
Ferret Funkce

The Wild fretky postava umožňuje kradmé pohyby pro lov . Ze savců se spoléhají na jejich akutní čich při lovu v temných , podzemních chodeb . Jejich dlouhá , štíhlá těla klouzat úzkými prérijní pes tunelů . Další úpravy pomáhají divoké fretky konzumují svou kořist , podle černonohá stránkách Ferret Recovery Program . Ostré drápy , silné čelisti a zuby jehlovitým , aby lov a jíst malé savce bez námahy .
Stravovací návyky

Ve večerních hodinách , částečně noční divoké fretky sklouznout přes prérie pes tunely při hledání jejich dalším jídlem . Poté, co chytit kořist , zabijí ho a přesuňte mrtvé kořisti na opuštěném tunelu , dokud večeři . Během zimy , divoké fretky mohou zůstat ve stejné noře na celý týden a žít z uložené kořist .
Lovecké metody

Divoké fretky cestovat rychlostí 5-7mph a mohou zkoumat až 100 prérijní pes tunelů v jednom večeru . Po zachycení prérijní pes , divoké fretky zabít ho kousnout do zadní části krku . Útočí na spaní prérijní psy v jejich nory , takžekořist je méně pravděpodobné, že se dostat pryč . Jeden divoký fretka může zabít a konzumovat více než 100 prérijní psy během jednoho roku , v závislosti na černonohá stránkách Ferret Recovery Program .
Klipart Ochranné Disguise

Mnoho prérie bytové zvířata všímat , když fretky lovu . Eagles , kojoti a sovy jíst divoké fretky . Chcete-li se vyhnout těmto dravcům , fretky mají odlišné vlastnosti zamaskovat svou přítomnost . Black- kožešinové masky skrývají fretka oči , což je méně patrný v noci . Také , černá srst na jejich ocasy , chodidel a nohou činí rozpustit do noční tmy .

Copyright © cs.xzhbc.com