Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> fretky >> V souvislosti s Fretky >> 

Nejlepší Léky pro fretky alergie

domácí fretka jeroztomilý domácí mazlíček pro mnoho rodin . Ale někteří lidé zjišťují, že jsou alergičtí na své fretky. Fretky příznaky alergie mohou zahrnovat výtok z nosu nebo ucpaný nos , svědění a slzení očí , kožní vyrážky a dokonce i problémy s dýcháním , jako je astma . Ty by měly jednat fretka alergických příznaků s alergií nebo astmatem lékařství jako u jiných alergií . Imunoterapie

nejúčinnější léčba alergií je dostat imunoterapie nebo alergie záběry na co jsi alergický . Nejsou žádné alergie záběry pro speciálně pro alergie způsobené fretky , ale v některých případech může být kočka alergie záběry užitečné . Navštivte alergologa , zda kočka alergie záběry jsou něco, co byste měli zvážit léčit vaše fretka alergických příznaků .
Antihistaminika

můžete léčit fretka alergických příznaků s antihistaminiky , jako je Benadryl , nebo nesedativní antihistaminika jako Zyrtec nebo Claritin . Antihistaminika blokují uvolňování histaminu v těle , která způsobuje alergické symptomy způsobené expozicí fretky.
Azelastine

Azelastine přichází v podobě antihistaminikum na lékařský předpis nosní sprej a oční kapky můžete použít , aby se zabránilo nosní a příznaky oční alergie . Zabraňuje histaminu z propuštění v těle , chemické látky , která způsobuje alergické reakce na fretkách . Zabraňuje příznaky jako kýchání , svědění , ucpaný a výtok z nosu a slzení , svědění očí
Cromolyn sodný

Cromolyn sodný jelék na předpis , který je ve formě . z nosní spreje , oční kapky neboinhalátor . To může zabránit fretka alergických příznaků zabránit , pokud začnete používat několik týdnů předtím, než jste vystaveni fretky . Cromolyn nosní sodný spreje jsou k dispozici také v drogerii dostupné bez lékařského předpisu . Ale budete potřebovat předpis od svého lékaře v inhalátoru .

Modifikátory leukotrienů

modifikátory leukotrienů jsou tablety Váš lékař může předepsat, že si můžete vzít , aby se zabránilo alergické příznaky z vyskytující . Oni blokují činnost imunitního systému, chemických látek , které způsobují alergické reakce , když jste vystaveni fretka . To je bezpečná a účinná pro děti s těžkou alergií a astmatem
modifikátory leukotrienů - . Inhalátory

modifikátory leukotrienů také přijít v inhalátoru pro lidi s astmatem způsobených fretky alergie . Lék na předpis , tento inhalátor se otevře dýchací cesty , snížit zánět a snižují hlen, který může hromadit v dýchacích cestách během alergické astma epizoda způsobené expozicí fretka .
Kortikosteroidy nosní spreje
< br >

nosní kortikosteroidy jsou léky na předpis spreje , které se používají k prevenci zánětlivých příznaků alergie , které způsobují ucpaný nos po vystavení fretka . Oni také zabránit nosních polypů z pěstování , které jsou způsobeny alergií fretky .

Copyright © www.421948.com