Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> fretky >> V souvislosti s Fretky >> 

Normální Velikost a váha dospělého Ferret

Fretky jsou zábavné , milující , populární domácí zvířata z části kvůli jejich velikosti a přenositelnost . Dospělé fretky se liší ve velikosti a hmotnosti , ale normální měření spadají do vymezených parametrů . Dospělý muž Velikost a hmotnost

Dospělý muž hmotnost se může pohybovat kdekoli od 1-3/4 liber . na 6 liber . Nejběžnější rozsah hmotnosti u dospělých psů je 2-5liber . Typická délka dospělého muže je 24 palců ( včetně ocasu ) .
Adult Female Rozměry a hmotnost

Dospělé samice váží kdekoli od 3/4 lbs. na 2-1/2 lbs . Nejběžnější rozsah hmotnosti u dospělých žen je 1-1/2 až 2-1/4 liber . Typicky , dospělé samice jsou 18 palců dlouhý ( včetně ocasu ) .

Divoké Fretky vs Domácí Fretky

délka divokých fretek jestejná jako že domácí fretky : 18 až 24 palců ( včetně 5 - až 6 -palcový ocasu ) . Oni dělají, nicméně , váží méně v průměru , se ženy jsou obvykle 1-1/2 lbs . a muži asi 2-1/2 liber .
nadváhou Fretky

Fretky potřebují high -protein dieta . Pokud by jste dost příliš mnoho sacharidů , mají tendenci k přibírání na váze a získat letargický . Krmit jen jim jídlo vyrobené speciálně pro fretky , ne potraviny nebo jiné dárky , dostat je zpět do zdravé hmotnosti .
Podváha Fretky

fretky zhubnout bod, který jejich žebra ukázat , zejména pokud byly pravidelně jíst , aby je vidět veterináře . Některé běžné nemoci , jako je nesidioma a lymfosarkomu , vést ke ztrátě hmotnosti .

Copyright © www.421948.com