Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> fretky >> V souvislosti s Fretky >> 

Otter Fakta

Vydry jsou členy rodiny lasička . Existuje 13 druhů po celém světě , včetně severní vydra říční , mořské vydry , vydry říční a obří vydry . Charakteristika

Vydry mají krátké nohy , dlouhé těla a plovací blány . S výjimkou mořské vydry , všichni mají dlouhé svalnaté ocasy . Na rozdíl od jiných mořských savců , vydry nemají tuk a spoléhají na hustou srst , aby se zahřál . Dvojitá srst Vydra také udržuje ji při životě .
Habitat

vydry žijí v blízkosti řeky, jezera , bažiny a pobřežní mořské regiony . Dělají hrabe v blízkosti břehu , nebo , v případě mořské vydry , v oceánu sám . Jsou stejně doma na zemi jako ve vodě .

Dieta

Vydry se daří na ryby , ale také bude jíst obojživelníků, plazů , Abalone , mořští ježci , raci , želvy a krabi . Vzhledem k jeho vysokému metabolismu a nedostatek velrybího tuku ,mořská vydra potřebuje jíst asi 25 procent své tělesné hmotnosti v potravinách každý den .
Životní styl

Mořské vydry obvykle mají pouze jeden štěně za sezónu , zatímco vydry říční , může mít až šest . Průměrná délka života se pohybuje mezi 9 a 15 let. Vydry říční jsou velmi hravá a může být viděn sjíždění zablácené nebo zasněžené sjezdovky , nebo dovádění ve vodě .
Zábavná fakta

obří vydra může dosáhnout délky až 6 stop . Otter matky učí mláďata plavat tím, že tlačí je do vody . Vydra můžete držet dech pod vodou až osm minut. Jeho hustá srst obsahuje tolik jako 650,000 chloupky na čtvereční palec . Vydry jsou jedním z mála savců , které jsou známé pro použití nástroje .

Copyright © www.421948.com