Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> fretky >> V souvislosti s Fretky >> 

O Fretky

Fretky jsou členy rodiny Mustelidae , který se skládá z lasice , hermelínem , skunk , jezevec , Wolverine , vydra a různých jiných tvorů . Vědecky jmenoval domácí Mustela putorius Furo , předkové fretky nejsou zcela známy . Fretky nebyly nikdy divoká zvířata a nemohou přežít v divočině , oni jsou populární domácích mazlíčků . Historie

Fretky se stal domácí zvířata ještě předtím, než kočky (pravděpodobně Egypťané ) . Poprvé přijel do Spojených států před 300 lety na lodích , a přišel do země za účelem manipulace deratizaci . Jediné " divokých" fretky v USA jsou černonohá fretky , které jsou ohrožený druh a obecně bydlí ve Wyomingu . Pet fretky mají absolutně nulovou lovecký instinkt .
Typy

Pet fretek přicházejí v různých barvách . Původní "default" fretka barva je albín . Nicméně , tam je mnoho jiných obyčejný fretky barev, včetně čokoládově hnědé , sobolí ( tyto fretky mají obvykle mýval -jako masky ) , stříbro ( s smatterings černé vlasy ) a skořicí . Mají různé vzory , jako jsou " panda " ( dává jim bílé hlavy ) , rukavice bez prstů ( bílých stop ) , jezevec ( lysinou bílé ) a siamské ( tmavé ocasy a nohou ) .

Úvahy

Fretky vyžadují vysokým obsahem bílkovin stravy minimálně 32 procent . Měly by jíst maso a vedlejší živočišné produkty , na rozdíl od zrna . Je také důležité, aby fretku stravy s nízkým hořčíku a nízký obsah popela . Fretky obecně nelíbí peletizovaných jídla a dávají přednost " ve tvaru " potraviny . Vyhněte včetně obchodu s potravinami značek psy a kočky krmiva pro fretky , protože jsou obecně nízká a bílkovin v mase . Pro pamlsky , aby vaše fretky banány , arašídové máslo , hrozny snížit na polovinu , rozinky a nesolené popcorn . Vyhněte se kofeinu , čokoláda a mléčné výrobky , protože mohou způsobit katastrofu na trávicí systém vašeho fretky , nebo dokonce zabít .
Expert Insight

Fretky jsou většinou aktivní za šera nebo svítání , a spát 14 až 18 hodin denně . Když je vzhůru , jsou velmi aktivní a plný energie . Oni jsou velmi živé , zvědavé a hravé stvoření . Mají rádi zapojí do kořisti /dravec hry, stejně jako na schovávanou . Oni jsou také velmi velké hnízdní zvířata a přinese položky tajných místech , ať už je to pizza plátky nebo klíče .
Varování

Pokud máte pet fretku , je důležité si uvědomit, že tato zvířata jsou velmi nebojácná , téměř k chybě. Neměly by být umožněno, aby svobodně toulat venku , jak se mohou dostat se do nebezpečných situací a skončí v místech, kde by neměla být . Jejich zvláštní povaha často vede k tomu, aby se pokusili hrát, nebo postavit větší zvířata, která jsou mimo , jako jsou psi nebo kočky . Udržujte své fretka na H - tvaru svazku , který je určen speciálně pro fretky , za všech okolností .

Copyright © www.421948.com