Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> fretky >> V souvislosti s Fretky >> 

Jak zkrotit vaše fretka

fretka , který šťastně nastaven na doma se svou lidskou rodinu miluje se mazlit a hladil . Školení a správné zacházení může posílit pouto mezi vámi a vaším fretka . Věci, které budete potřebovat
Ferret
Zobrazit další instrukce
Než začnete
1

Nemanipulujte fretka ihned po uvedení ho domů . Nechte své první dny doma být ty tiché . Mu umožní přizpůsobit se jeho kleci a jeho novém prostředí .
2

Poskytování rutinu bude mu pocit bezpečí a dejte mu vědět, co se od něj očekává .
< br > 3

Než začnete cvičit , nebo zkrotit svou fretku , musíte vytvořit úroveň důvěry ve svého domácího mazlíčka . Můžete to udělat tím, trávit čas s ním , hrát si s ním , a jak se ho používá na vaši přítomnost .
Práci s Ferret
4

Ujistěte se, že vaše fretka je jasnýma očima a upozornění - . pokud jste ho probudit z snooze , že je méně pravděpodobné, že bude vnímavý
5

Protože fretky mají omezenou vizi , vždy mluví na vašeho domácího mazlíčka v mírném tónu hlasu před odebráním ho . To vám umožní mu vědět, že jste blíží , ale také mu umožňuje , aby se seznámili s hlasem a jeho jméno .
6

Dbejte na to, aby žádné prudké pohyby směrem k němu . Ten může být nervózní a NIP , pokud nemáte . Ať přijde k vám na první pohled
7

vyzvednout fretka , zvedněte ho zezadu pomocí dvou rukou - . Jeden podporovat jeho hrudník ,druhý v náručí své boky . Jemně ho zvednout tímto způsobem a držet ho na vaší hrudi .
8

Jakmile bude vaše fretka je spokojen s manipulací , bude vám vědět, když chce , abys ho vyzvednout tím, že drží na vaše noha nebo popadl zápěstí , když si rozšířit svou ruku .

Copyright © www.421948.com