Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> fretky >> V souvislosti s Fretky >> 

Jak Vrh vlak Ferret

Fretky jsou velmi čisté domácí zvířata podobně jako kočky . Ve skutečnosti , je možné vrhu trénovat fretku , stejně jako kočka . To trvá jen asitýden , nežfretka je vyškolen k použití bedničky na jeho vlastní . Pokyny dovolená 1

Omezit na fretku na malém prostoru , je to klec by býtskvělým místem pro vrh školení nastat . Umístěte bedničky v rohu klece . Ujistěte se, že pro bezpečné upevnění bedničky na dno klece , aby fretku z hravě vyklápění vrh přes .
2

Podívejte se na fretku velmi úzce . Když je připraven , aby si ulevil , bude mu zvedl ocas a zálohovat do kouta . Jakmile je pozorován tuto akci , lehce vybrat fretka nahoru , a vložte jej do nosítek .
3

Dbejte na fretku úzce , když se poprvé probudí . Obecně platí, že fretky ulevit během prvních 15 minut po probuzení . Pokud se nezobrazuje znaky potřebují ulevit je popsán v kroku 2 , jemně ho umístit do vrhu na konci 15 minut. Měla by sama zbavit krátce poté, co byla umístěna ve vrhu .
4

Odměna fretky pokaždé, když úspěšně používá bedničky . Ten bude i nadále rozvíjet své smetí schopnosti jen proto, aby získali více dobroty . Někdy fretky budou předstírat, že k použití bedničky , jen aby si pamlsek a pochvalu . To je naprosto přijatelné , protože jsou modelování správné chování .
5

Postupujte podle následujících kroků pro přibližně jeden týden , bedlivě sledovat na fretku . Pokud je to nutné nechat fretku bez dozoru , umístěte ji v kleci , dokud je někdo schopen ji znovu pozorovat .
6

Place několik Toalety v celém domě . Tímto způsobemfretka může snadno najít přijatelné místo k zmírnění sám .

Copyright © www.421948.com