Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> fretky >> V souvislosti s Fretky >> 

Jak hrát s nabídkou domácí zvířata Ferret

Fretky jsou zábavné , milující domácí zvířata, která vazby na člověka snadno . Váš mazlíček se rychle chtějí být zapojeni do všech svých aktivit , ale bude milovat Playtimenejvíce . Budete potřebovat , aby se pár nápadů na mysli, aby vaše fretka nejlepší Playtime možné . Pokyny dovolená 1

Dejte vaše fretka svůj čas . Chcete-li uspět , fretky potřebujete alespoň dva dobré hrát sezení každý den . Hra sezení by měla být alespoňhodinu .
2

Ferret - důkaz vašeho domova . Váš mazlíček bude líbit hrát co nejvíce , jestli může být ze své klece a možnost toulat se po vašem domě . Podívejte se na případné zákoutí, škvír a otvorů, které by mohly putovat do a zakrýt . Také se ujistěte, vaše okna a dveře jsou bezpečné , a že okna obrazovky jsou v dobrém stavu .
3

Zacházejte fretku . Fretky si něco od tvrdou hrou na mazlení . Komunikovat s pet fretky v různých způsobů, jak vidět , co reaguje nejlépe .
4

Disciplína vaše fretka opatrně během hry . Fretky mají přirozenou tendenci Nip během hry . Vaše fretka se nesnaží ublížit , ona je prostě nadšená ! Ukaž jí, že jsi to nelíbí o firmě " ne . " Můžete také jemně uchopit její zátylek . Nic víc než to , a vaše fretka může ztratit její důvěru .
5

Přidat hračky vašich herních relace fretky milují . Koule , pískací hračky , hrát domy a tunely mohou vchod je na hodiny . Jak si vybrat hračky , podívejte se na ty, které vaše fretka nemůže jíst . Čím tvrdšímateriál , tím lépe .
6

Vezměte vaše fretka na veřejnosti . Vlak ho přizpůsobit k postroji a na vodítku . Poté, co ví, jak chodit na vodítku , bude váš mazlíček fretka si objevování svět s tebou !

Copyright © www.421948.com