Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Koně >> Jízda na zahradu >> 

Jak používat Bosal na koni

Existuje mnoho různých stylů uzdy , alebosal může být jedním znejvíce efektivní . Na rozdíl od tradičního uzdu s trochou , jen Bosal děl uvedení tlak na koně nosu , což umožňuje jezdci pohybovat koňskou hlavu ze strany na stranu a použít brzdný výkon . Bosal může býtobzvláště dobrou volbou pro výcvik mladých koní , ale bosals lze použít pro starší koně , stejně . Věci, které budete potřebovat
Bosal
Sedlo
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Držte Bosal až k hlavě koně , a vytáhněte ji nahoru tak, že kůň nos zapadá do smyčky Bosal . Vytáhněte horní Bosal uzdu přes hlavu koně .
2

Vložte koně ucho přes smyčku v Bosal uzdě , pokud používáte jedno ucho design. Pokud používáte browband stylu Bosal uzdu , umístěte browband přes vašeho koně obličej , ujistěte se, žebrowband není příliš blízko očí . Browband by měl být nejméně 4 palce až 5 palců nad koně do očí .
3

Nastavte přezky na stranách Bosal uzdě tak, žepřední část Bosal sedí nadkůň je nozdry . Upravte otěže tak, že sundat zadní části Bosal .
4

Sedlo svého koně a utáhněte podbřišník . Připevněte své koně a jezdit kolem , drží Bosal otěže do ruky a tlakem na pohybu koně ze strany na stranu . Většina koní bude trvat Bosal docela dobře , ale můžete narazit na trochu odporu na prvním místě. Přesto poté, co váš kůň zvykne na nošení Bosal , by měl dobře reagovat na něj .

Copyright © www.421948.com