Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Koně >> Týkající se koní >> 

Jak využít koně s zařízení

Využití koně s vybavením nebo připínáček může být jedním z obtížných postupů dosáhnout. Ale s dobrým a trpělivým koně , ochotný asistent a správné způsoby využití , můžete úspěšně připravenýkůň musí být přiložen k téměř jakékoliv jezdecké přístroje , jako je košík , přepravě nebo na saních . Vždy přijmout příslušná upozornění při využití koně poprvé , a ujistěte se, poraďte se s odborným průvodcem , až budete připraveni připojit využita koně na konkrétní jízdní přístroje . Věci, které budete potřebovat
kůň
Harness zařízení
Řízení zařízení
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Secure svého koně v oblasti, která má dostatek prostoru pro obě koně lepivost a každá hnací zařízení, které chcete, aby váš kůň táhnout . Otevřený prostor mimo stodolu bude fungovat dobře .
2

Otočte objímku vzhůru nohama ( pro standard , anglické límec ) a zasuňte ji přes uši zvířete , než ji správnou stranou nahoru . Ujistěte se, želímec je v úrovni prsou alímec pad sedí na ramenou .
3

Dejte Hames na vrcholu zabezpečené límec a utáhněte Hames na prsou . Ujistěte se, že Hames nekloužou a jsou bezpečně zamčené do límce drážek .
4

Sedlo svého koně . I když to není nutné používat sedlo s hnacím zařízením , to dát dodatečnou podporu koně . Sedlo slouží k tomuto účelu by měla odpovídat blíže k zádi koně než běžné jezdecké sedlo . Ujistěte se, že pro upevnění crupper , který je umístěn pod ocasem a pásek kolem koňského břicha ( břicho band ) .
5

Protáhněte otěže bočními vodítky na sedlo a pak nahoru přes vodítka na límci . Otěže by na úrovni prsu u límce visí dolů mírně .
6

Umístěte hnací uzdu přes uši zvířete s trochou zajištěné v ústech . Pokudkůň neotevře ústa na chvíli , pokuste se ji přetáhnout podél jeho zuby , dokudústa otevře a můžete ji umístit dovnitř .
7

zajistěte krku západku na spony a připojte otěže k uzdě . Kůň je nyní připraven k připevnění na cokoliv hnací zařízení, které používáte . V závislosti na hnací zařízení , jako je například přepravě nebo vozík , budete muset následovat konkrétní návod na to, jak se připojit využita koně na konkrétní jízdní techniky . Pro více informací o tom, jak se připojit využita koně hnací zařízení , viz zdroje .

Copyright © www.421948.com