Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Koně >> Týkající se koní >> 

Jak zasadit Horse příjemný pastevních

Dobrý pastvy je jednou z nejlepších investic , které můžete udělat pro koňské farmě . V závislosti na vaší poloze , velikosti svého majetku a počet koní budete mít , můžete pastviny tvoří většinu vašeho koně potravin pro většinu roku . Nejlepší typ koně příjemný pastevních se liší v závislosti na regionu . Vaše místní zemědělské agenta rozšíření vám pomůže vybrat nejlepší trávu pro vaši oblast a konkrétní nemovitosti.
Výběr Grass

Kentucky je známý jako Bluegrass stát na počest jednoho z nejlepších koní trav. Bluegrass daří jinde v zemi , a to nejen v centrálních Spojených státech. Další dobrou volbou pro pastviny jsou orchardgrass a jílek vytrvalý . Můžete zasadit kombinaci těchto trav. Na jihu , warm- sezóna trav , jako Bahia, hybridní Troskutu a limpograss -poslední vhodné pro chudé půdy - jsou obvykle vysazeny. Můžete pěstovat určité pohodě sezonou trávy pro podzimní a zimní pastviny , včetně jílek , listovou zeleninu a žlutavého . Ať už semeno vyhovuje vašim účelům , koupit nejkvalitnější semena si můžete dovolit . Na

Testovánípůdy

Před výsadbou , mají testovat vaše půda . Váš kraj zemědělské rozšíření agentura může poskytovat tuto službu . Analýza půdy bude mít doporučení pro hnojení a vápnění . Pro dosažení nejlepších výsledků , hnojení pastviny osázené v pohodě sezonu trav na podzim . Pokud pH vaší půdy je nízká , lípa každých šest až devět měsíce , dokud jste zvedl pH půdy na své ideální úroveň 6.2. Pokud vytváříte nové pastviny , můžete diskvápno do půdy , než aplikovat na povrch . Nechte své půdy přezkoušena alespoň jednou za tři roky .
Výsadba Vaše pastviny

Před výsadbou , zrušte zemi všech plevelů pravidelně obdělávat . Nejlepší termín výsadby a míra osiva potřebné k pěstování své pastviny , závisí na vaší oblasti a klimatu. Poté, co zasadil ,pastvina vyžaduje pravidelnou údržbu. Vyhněte se uvedení koně na to, až se zcela stanoveny sazenice . I když koně se pasou na výměru , bude to stále vyžaduje poměrně časté sečení , spolu s tažením rozbít hnůj . Nejen to uklidit & quot; zdrsní & quot; kde koně vyprázdnit , ale šíří se živiny obsažené v hnoji po celé pastvině.
Co nevysazovat

Je důležité vědět , jaké druhy trav , neměli byste zařízení a na odstranit takové výsadby z pastviny . Zatímco některé trávy může být dobré i pro přežvýkavce zvířat , mohou způsobit problémy u koní . Vyhněte se čirok a sudangrass nebo hybridních odrůd , spolu s foxtail prosa . Během období sucha , typy čirok a sudangrass uložit kyanovodíku , může spotřeba , které způsobují onemocnění ledvin nebo otravu kyanidem u koní . Luční proso má nejen hrubou hlavy, které mohou vést k ústní ulcerace , ale také produkuje diuretické účinky . To by mohlo způsobit problémy s ledvinami, v ohrožených koní. Váš oblast zemědělské rozšíření služeb může poradit trávy , aby se zabránilo ve vaší oblasti.

Copyright © www.421948.com